W ostatnim czasie zespół badawczo-rozwojowy firmy Modul-System opracował szereg nowych produktów

W ostatnim czasie zespół badawczo-rozwojowy firmy Modul-System opracował szereg nowych produktów

-

 

 

Produkty te zostały opracowane w oparciu o potrzeby naszych klientów oraz z myślą o zrównoważonym rozwoju i przyszłości.

Czujnik PIR wykrywa ruch w pojeździe i uruchamia jego światła. Pomaga to oszczędzać energię akumulatora, włączając światła tylko wtedy, gdy są potrzebne i może zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, gdy pojazd pozostaje bez nadzoru.

System Asset Tracker minimalizuje ryzyko zapomnienia sprzętu i pomaga uniknąć wydatków związanych z wymianą cennego sprzętu. Korzystając z Modul-Connect i systemu Asset Tracker, w przypadku pozostawienia sprzętu, otrzymasz powiadomienie push o ostatnio widzianej pozycji. Już nigdy więcej nie musisz ryzykować, że zapomnisz o swoim sprzęcie!

Czujnik klimatu monitoruje temperaturę i wilgotność, dostarczając raporty w czasie rzeczywistym. Jest to nieocenione w przypadku wysyłania towarów wrażliwych na temperaturę i może pomóc w ograniczeniu strat poprzez powiadamianie kierowcy o występujących odchyleniach. Dane historyczne są zapisywane, co umożliwia wsteczne monitorowanie okresów, w których wartości wykraczały poza pożądany zakres.

EV Heater to unikalna nagrzewnica elektryczna firmy Modul-System przeznaczona dla pojazdów elektrycznych. Za pomocą aplikacji Modul-Connect lub panelu przełączników na wyświetlaczu można łatwo sterować ogrzewaniem z fotela kierowcy, aby zapewnić sobie ciepło w chłodniejszych miesiącach.

Ładowarka DC-DC EV sprawi, że akumulator napędowy, akumulator podwozia i akumulator pomocniczy będą w pełni naładowane przed rozpoczęciem dnia pracy. Ładowarka DC-DC EV umożliwia jednoczesne ładowanie wszystkich akumulatorów za pomocą istniejącego w pojeździe kabla do ładowania.

 

Modul-Connect — Instalacje Elektryczne Do Vanów (modul-system.pl)

 

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ