REGAŁY W POJAZDACH DOSTAWCZYCH DLA BRANŻY KURIERSKIEJ

Modul-Express

MODUL-EXPRESS

Nasze rozwiązania magazynowe w pojazdach dostawczych są przeznaczone do pojazdów komercyjnych w branży kurierskiej. Regały, wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości, są lekkie lecz mocne. Posiadają wyższe boki i tylne krawędzie, by paczki i przesyłki bezpiecznie pozostały na półkach. Składane półki zapewniają elastyczne opcje załadunku dla przedsiębiorstw, które wymagają wydajnych rozwiązań magazynowych, ale które czasem potrzebują całej powierzchni ładunkowej pojazdów. Zwiększa to możliwości wykorzystania pojazdów dostawczych. W przypadku korzystania z regałów powierzchnia ładunkowa zwiększa się nawet o 50%

Podczas adaptacji pojazdu dostawczego można wykorzystać przegrody z drzwiami przesuwnymi, wbudowane profile teowe do zabezpieczania ładunku i inne akcesoria do pojazdów dostawczych. Nasze rozwiązania magazynowe i regałowe w pojazdach mogą pomóc w zwiększeniu liczby ładowanych paczek, a kierowcom zapewniają krótszy czas wyszukiwania poszczególnych przesyłek.

KORZYŚCI

  • Rozwiązania magazynowe mogą zwiększać faktyczną powierzchnię ładunkową nawet o 50%.
  • Ergonomiczne, lekkie, składane półki pojazdowe o wysokiej nośności.
  • Każda solidna półka ma nośność 120 kg.
  • Lekkie przegrody z drzwiami przesuwnymi, zapewniającymi dostęp do przestrzeni ładunkowej.
  • Nieinwazyjny montaż chroni wartość rezydualną pojazdu dostawczego.

Przegroda z drzwiami przesuwnymi

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Przegrody, wykonane z lekkiego materiału, są wyposażone w drzwi, zapewniające szybki i łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej z kabiny. Opcjonalnie można zamontować blokadę mechaniczną lub elektryczną. 

CZYTAJ DALEJ

W przeciwieństwie do drzwi na zawiasach, przesuwne drzwi przegrody maksymalnie zwiększają przestrzeń, ułatwiając załadunek oraz rozładunek i zwiększając jego wydajność. Pozwala to także oszczędzić czas kierowcy podczas dostarczania paczek, zwiększając efektywność dostaw i opłacalność.

PRZEGRODA Z DRZWIAMI POŚRODKU

Umiejscowienie drzwi pośrodku pozwala uzyskać maksymalną przestrzeń między montowanymi fabrycznie fotelami kierowcy i pasażera. Dzięki temu załadunek i rozładunek są łatwiejsze i przebiegają wydajniej.

PRZEGRODA ZE SKŁADANYM SIEDZENIEM

Na przegrodzie, która jest wyposażona w składane siedzenie, drzwi zostały umieszczone po boku, żeby uzyskać maksymalną przestrzeń między fotelem kierowcy a siedzeniem składanym. To optymalne rozwiązanie daje kierowcy maksymalną swobodę ruchów.

KLAMKA

Prosta i wytrzymała klamka służąca do otwierania i zamykania drzwi. Zapewnia szybki i łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej.

ZAMEK CYLINDRYCZNY

Umożliwia blokowanie i odblokowywanie drzwi od strony kabiny. Od strony przestrzeni ładunkowej, podobnie, drzwi można blokować i odblokowywać przekręcanym zamkiem w postaci okrągłej klamki.

ZAMEK ZATRZASKOWY

Automatycznie blokuje drzwi z chwilą ich zamknięcia. Od strony przestrzeni ładunkowej drzwi można zawsze otworzyć czerwonym przyciskiem zwalniającym. Zamek można skonfigurować z brzęczykiem oraz światłem ostrzegawczym.

CZYTAJ MNIEJ

Składane półki w pojeździe dostawczym

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Nasze składane półki w pojazdach dostawczych są lekkie. Wyprodukowano je ze stali o wyjątkowej wytrzymałości i doskonale nadają się do pojazdów kurierskich i innych. Wykorzystanie składanych półek podczas adaptacji pojazdu dostawczego przynosi wiele korzyści zarówno kierowcy, jak i firmie kurierskiej.

CZYTAJ DALEJ

ZAPROJEKTOWANY

Dzięki wyższemu bokowi i tylnym krawędziom ładunek pozostaje bezpiecznie na regałach. Obniżona, specjalnie zaprojektowana krawędź przednia ułatwia rozładunek.

NOŚNOŚĆ

Po pełnym rozłożeniu systemu półek Modul-Express przestrzeń ładunkowa zwiększa się nawet o 50 procent.

SOLIDNE

Każda półka ma nośność 120 kg i w razie potrzeby można ją zamontować pod kątem.

MONTAŻ

Możliwość montażu nieinwazyjnego. Nie trzeba wiercić w karoserii pojazdu, co eliminuje ryzyko wystąpienia korozji.

ERGONOMICZNE

W projekt tego ergonomicznego rozwiązania włożono wiele wysiłku. Teleskopy gazowe ułatwiają rozkładanie i składanie półek.

ZINTEGROWANY

Rowki teowe wbudowane w profile mogą służyć do zabezpieczenia ładunku i są kompatybilne z naszymi standardowymi produktami mocującymi.

CZYTAJ MNIEJ

Akcesoria do zabudowy

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Akcesoria Modul-Express to innowacyjne produkty przeznaczone specjalnie do zastosowania w systemie Modul-Express. Dzięki dodaniu akcesoriów Modul-Express możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności systemu zabudowy i jeszcze wydajniejsze wykorzystanie przestrzeni roboczej.

personalizuj zestaw do swojego pojazdu dostawczego

SPERSONALIZUJ ZESTAW DO SWOJEGO POJAZDU DOSTAWCZEGO

Oferujemy szeroki wybór wstępnie zaprojektowanych zestawów dostosowanych do każdego pojazdu.
Wybierz swój pojazd poniżej, aby wyświetlić dostępne rozwiązania.

 

POROZMAWIAJMY

Masz jakieś pytania lub chcesz umówić wizytę?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Lub odwiedź naszą stronę FAQ i sprawdź, czy na
Twoje pytanie została już udzielona odpowiedź:

Odwiedź stronę FAQ

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ