Lekkie nie wymagające wiercenia i modułowe regały dla pojazdów z napędem elektrycznym.

Technika zainspirowana przez przemysł rakiet kosmicznych i lotniczy.Modul-System zawsze był w czołówce, jeśli chodzi o opracowywanie rozwiązań przyszłościowych. Tak więc, jeśli chodzi o dostosowane do pojazdów elektrycznych rozwiązania w zakresie montażu regałów, już teraz jesteśmy na czele. W 2017 roku firma Modul-System opracowała mocną i niezawodną technikę, w której punkty mocowania, do których można przymocować regały wewnętrzne, są przyklejane do nadwozia pojazdu, zamiast wiercenia. Klej, którego używa Modul-System, to ta sama formuła o wysokiej wytrzymałości, która jest stosowana w przemyśle lotniczym.

Koncepcja, która okazała się skuteczna

Technika Modul-System została zastosowana w pojazdach na całym świecie i przeszła ogromną ilość testów, aby zapewnić bezpieczną i niezawodną instalację.

Oferujemy szereg dostosowanych do potrzeb klienta zestawów regałów, półek, podłóg i wykładzin zaprojektowanych specjalnie dla pojazdów elektrycznych. Każdy zestaw został opracowany do profesjonalnego użytku, jest elastyczny i przeznaczony dla wielu branż usługowych.

 ZESTAW REGAŁOWY

Volkswagen
ID. Buzz Cargo 

ZOBACZ ZESTAWY

 

 ZESTAW REGAŁOWY

Ford
E-Transit 

ZOBACZ ZESTAWY

 

 ZESTAW REGAŁOWY

Maxus
E-Deliver 

ZOBACZ ZESTAWY

 

Mercedes Sprinter
 ZESTAW REGAŁOWY

Mercedes
E-Sprinter
 

ZOBACZ ZESTAWY

 

Wykorzystanie pomocniczych urządzeń elektrycznych bez uszczerbku dla zasięgu pojazdu

Wszystkie dodatkowe akcesoria i urządzenia elektryczne, takie jak światła, sygnalizatory, przetwornice itp. powinny być podłączone do akumulatora pomocniczego, a nie do

Instalując przetwornicę prąd stały-prąd stały w swoim e-pojeździe będziesz miał połączenie między akumulatorem podwozia pojazdu 12V a akumulatorem pomocniczym, dzięki czemu możesz natychmiast naładować akumulator pomocniczy, podczas gdy akumulatory pojazdu są ładowane przez fabryczny kabel zasilania, rozpoczniesz swój dzień na pełnych obrotach. Unikalny system firmy Modul-System sterowania i telematyki, Modul-Connect™, pozwala na bezprzewodowe sterowanie wszystkimi dodatkowymi urządzeniami elektrycznymi, w tym przetwornicą prądu stałego, dzięki czemu masz kontrolę nad tym, kiedy powinna być używana.

Przetwornica Prądu Stałego

Modul-System oferuje przetwornicę do pojazdów elektrycznych Prąd Stały-Prąd Stały zarówno w wersji 30 A jak i 60 A dla akumulatorów litowych, kwasowo-ołowiowych i AGM.

Przetwornica prąd stały-prąd stały działa jako łącznik między 12V akumulatorem pojazdu a akumulatorem pomocniczym, umożliwiając natychmiastowe ładowanie akumulatora pomocniczego, podczas gdy akumulatory pojazdu są ładowane przez kabel zasilania (producenta oryginalnego wyposażenia).

ZOBACZ PRODUKT

Niezależne ogrzewanie Pojazdu Elektrycznego

Dla zrównoważonego rozwoju pojazdu elektrycznego niezależne ogrzewanie jest koniecznością.

Niezależne ogrzewanie własnej produkcji firmy Modul-System ma moc 600W, co pozwala na zapewnienie ciepła w pojeździe nawet w chłodniejszych miesiącach. Gdy nadejdzie lato, ogrzewanie będzie działać jako wentylator umożliwiający cyrkulacyjny przepływ świeżego powietrza w samochodzie dostawczym.

ZOBACZ PRODUKT

M-C Control Box Kit

Ten zestaw zawiera wszystkie niezbędne części do rozpoczęcia pracy z Modul-Connect™.

Modul-Connect™ pozwala na bezprzewodowe monitorowanie i sterowanie dodatkowymi akcesoriami elektrycznymi pojazdu. Włączanie i wyłączanie świateł roboczych, monitorowanie klimatu pojazdu, planowanie ogrzewania, śledzenie wagi pojazdu i wiele innych.

ZOBACZ PRODUKT

Wykorzystaj w pełni swój elektryczny pojazd dostawczy, zainstaluj lekki regał Modul-System i elektrykę dostosowaną do tego rodzaju pojazdu. To przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i ochronić środowisko.

Wspólna praca na rzecz redukcji emisji dwutlenku węgla

Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój ma wpływ na każdy etap naszego procesu pracy, od koncepcji, poprzez testy, produkcję i montaż, aż do użytkownika końcowego.

"Według naszej analizy cyklu życia, nasz największy wkład w ochronę środowiska wynika z faktu, że pracujemy z najlżejszymi dostępnymi materiałami. Dzięki temu ograniczamy wpływ, jaki nasze rozwiązania wywierają na środowisko w możliwie największym stopniu przez cały okres eksploatacji pojazdu."

David Mickelson, dyrektor generalny Modul-System.

CZYTAJ WIĘCEJ

Modul-Connect

Połącz się i osiągnij swoje cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Modul-Connect™ to przyszłość dla Twojej floty.

Zwiększ zasięg jazdy, wydłuż okres eksploatacji pojazdu dostawczego, skróć drogę hamowania i popraw bezpieczeństwo kierowcy dzięki naszemu systemowi ważenia.

Uzyskaj dostęp w czasie rzeczywistym do tras pojazdu, wagi, akumulatora, narzędzi, pozycji, klimatu i wielu innych informacji. To ostatecznie pomoże Ci zoptymalizować trasy, pomoże utrzymać odpowiednią temperaturę, aby zapobiec marnowaniu się wrażliwych towarów.

Zainstaluj Modul-Connect™ już dziś, aby zapewnić zrównoważoną przyszłość swojej flocie e-pojazdów.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie znalazłeś odpowiedniego regału dla swoich potrzeb? Nie martw się, po prostu skontaktuj się z naszym zespołem, skontaktuj się z naszym zespołem, a my postaramy się dopasować idealne rozwiązanie na miarę Twoich oczekiwań.

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ