Dostawca kompleksowych rozwiązań dla Twojej firmy

 

Jako klient Modul-System możesz mieć pewność, że dokonałeś dobrego wyboru. Posiadamy prawie 50-letnie doświadczenie w branży, do tego dokładamy nieustannych starań, aby pozostać liderem w opracowywaniu wysokiej jakości produktów.

Jednak doświadczenie to nie wszystko. Równie ważne jak nasze zdolności do przewidywania jest poświęcenie czasu na zrozumienie potrzeb naszych klientów. Postawiliśmy sobie za cel oferowanie kompleksowych i niezawodnych rozwiązań w zakresie zarządzania flotą.

Dostosowanie jako standard

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Ponieważ nasze rozwiązania w zakresie zabudowy bazują na modułach, zapewniają one doskonałą elastyczność zastosowania. Możesz stworzyć w pełni dostosowane rozwiązania oparte na standardowych produktach, a unikalny i opatentowany rowek teowy będzie stanowił interfejs dla kolejnych modułów.

Wszystkie produkty zostały tak zaprojektowane, by mogły sprostać obciążeniom, na jakie są narażone w poruszającym się pojeździe. Oznacza to trzykrotnie wyższy współczynnik bezpieczeństwa w porównaniu ze stojącym pojazdem.

Nasze produkty zostały poddane dokładnym testom pod kątem możliwego obciążenia ładunkiem oraz zachowania w przypadku zderzenia i spełniają wymogi europejskiej normy TÜV. Ich wymiary i materiały, z których je wykonano, zostały wybrane z myślą o maksymalizacji nośności przy spełnieniu wymogów niskiego zużycia paliwa i wpływu na środowisko.

 

Zwiększ ładowność albo obniż koszty

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Zwiększona ładowność i niezawodność rozwiązania. To dwa czynniki najczęściej wskazywane przez naszych klientów podczas omawiania szczegółowych oczekiwań odnośnie adaptacji. Oferowane przez Modul-System rozwiązania zabudowy bazują na stali o ultrawysokiej wytrzymałości, dzięki czemu produkty są zarówno lekkie, jak i mocne. Największą wagę przywiązujemy do obniżenia całkowitej masy pojazdu po oferowanej przez nas adaptacji. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

CZYTAJ DALEJ

Chcesz zwiększyć sprzedaż?


Liczba pojazdów we flocie: 400
Potencjalny wzrost sprzedaży: 2,2 miliona Euro rocznie

Firmy, które chcą zwiększyć sprzedaż muszą skupić się na działaniach generujących dochody. Nie należą do tej kategorii przejazdy w celu sprowadzania materiałów i wyposażenia. Dzięki systemowi zabudowy o mniejszej masie możliwe jest załadowanie większej ilości ładunku do pojazdu, a zaoszczędzony czas podróży można zamienić na opłacane przez klienta roboczogodziny.

Jeśli dzięki zwiększonej nośności flota 400 pojazdów serwisowych może zyskać dodatkowe 20 minut dziennie na pojazd, przy stawce godzinowej 75 Euro oznacza to potencjalny wzrost sprzedaży netto wynoszący 2,2 miliona Euro rocznie*.

* Obliczenia przy założeniu 220 dni roboczych rocznie.

 

Dbasz o środowisko?


Liczba pojazdów we flocie: 400
Potential reduction in CO2: 87 ton w ciągu 3 lat

Zmniejszony koszt paliwa to nie jedyna korzyść ze zmniejszenia całkowitej masy pojazdu. Obniżona masa oznacza także ograniczenie emisji CO2.

Na przykład w przypadku ograniczenia masy systemu zabudowy o 44 kg w sytuacji, gdy każdy pojazd przejeżdża rocznie 35 000 km, emisja CO2 zostałaby zmniejszona o nawet 87 ton w ciągu trzech lat*.

* W przykładzie przyjęto, że w pełni obciążony pojazd zużywa 9,4 litra paliwa na 100 km. Zakłada się również, że zużycie 1 litra paliwa odpowiada emisji 2,62 kg CO2. Źródło: www.fleetnews.co.uk/costs/carbon-footprint-calculator/

 

Dbasz o środowisko? 


Liczba pojazdów we flocie: 400
Potential reduction in CO2: 87 ton w ciągu 3 lat

Zmniejszony koszt paliwa to nie jedyna korzyść ze zmniejszenia całkowitej masy pojazdu. Obniżona masa oznacza także ograniczenie emisji CO2 .

Na przykład w przypadku ograniczenia masy systemu zabudowy o 44 kg w sytuacji, gdy każdy pojazd przejeżdża rocznie 35 000 km, emisja CO2 zostałaby zmniejszona o nawet 87 ton w ciągu trzech lat*.

* W przykładzie przyjęto, że w pełni obciążony pojazd zużywa 9,4 litra paliwa na 100 km. Zakłada się również, że zużycie 1 litra paliwa odpowiada emisji 2,62 kg CO2. Źródło: www.fleetnews.co.uk/costs/carbon-footprint-calculator/

CZYTAJ MNIEJ

ZARZĄDZANIE FLOTĄ - Napędzamy Twój biznes


Zapewniamy pełną koordynację. Ponieważ dbamy o cały proces konwersji, w tym o codzienne zarządzanie umowami, Twoja firma będzie mogła skupić się na podstawowej działalności biznesowej.

Nacisk na całkowity koszt użytkowania Naszym celem jest obniżenie całkowitego kosztu użytkowania (TCO) pojazdów Twojej floty. Niewielki ciężar produktów pozwala na zwiększenie ładowności, natomiast wytrzymałość systemu wydłuża jego żywotność w przypadku długoterminowego leasingu. Dlatego też śmiało oferujemy długoterminowe gwarancje na nasze niezawodne produkty. Aby uzyskać obliczenia dotyczące rentowności zakupu (zwrotu z inwestycji), prosimy o kontakt z naszym zespołem handlowym.

Zaufaj nam. Jesteśmy specjalistami od wyzwań – szczycimy się tym, że umiemy rozwiązywać problemy naszych wymagających klientów. Oferowane przez nas rozwiązania to na przykład przekształcenia pojazdów na miejscu, zarządzanie logistyką i bezpiecznym przechowywaniem pojazdów do czasu ich gotowości do odbioru przez klienta, opracowywanie narzędzi na zamówienie i wiele innych.

Projekty, w których widoczne są różnice


Prawdziwa praca zespołowa Nasze doświadczone centralne i lokalne zespoły ds. badań i rozwoju nieustannie proponują nowe i innowacyjne produkty. Współpracujemy także ze specjalistami w każdej dziedzinie, aby produkty z naszej ciągle zmieniającej się oferty były niezawodne i bezpieczne. Nasze wewnętrzne procedury produkcji zgodne z normami ISO zapewniają jakość na każdym etapie.
 
Współpraca z klientem W ramach każdego realizowanego projektu tworzymy forum dla klientów i użytkowników końcowych. Ten proces zapewnia nam bezpośrednie informacje zwrotne od ludzi, którzy korzystają z naszych rozwiązań na co dzień.   

Cyfrowa inteligencja W naszych procesach – od rozwoju do sprzedaży – stosujemy szeroki wachlarz cyfrowych narzędzi. Dodatkowo poza próbami zderzeniowymi oraz symulacjami technicznymi przedstawiamy obliczenia rentowności, oprogramowanie projektowe dostosowane do naszych rozwiązań i wiele innych.

Dbamy o całą logistykę


Dostosowanie jako standard Oferowane przez nas rozwiązania modułowej zabudowy można w pełni dostosować do konkretnych potrzeb pojazdów floty dzięki gotowym produktom. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań zapewniamy wszystkie elementy pomocnicze niezbędne do przeprowadzenia zmian.

Szybki powrót na trasę Obszerne zapasy zarówno w magazynie centralnym, jak i w składach lokalnych pozwalają nam błyskawicznie realizować dostawy do szerokiego grona naszych klientów i partnerów.

Elastyczne dostawy Oferujemy elastyczne opcje dostawy – od produktów do logistyki pojazdów. Jesteśmy również w stanie realizować złożone adaptacje – poprzez rozległą sieć naszych Centrów Obsługi.  

Zadowoleni klienci każdego dnia


Serwis na wyciągnięcie ręki Nasza sieć serwisowa obejmująca ponad 300 partnerów w 50 krajach może stanowić wsparcie bez względu na miejsce, w którym jesteś. Dzięki naszej wiedzy wszystko przebiegnie bezproblemowo – niezależnie od tego, czy potrzebujesz podstawowej zmiany, czy pełnej adaptacji samochodu.

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby Przeprowadzamy regularne ankiety mające na celu upewnienie się, że jako klient jesteś zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Twoja opinia jest dla nas także podstawą ciągłego doskonalenia.

POROZMAWIAJMY

Masz jakieś pytania lub chcesz umówić wizytę?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Lub odwiedź naszą stronę FAQ i sprawdź, czy na
Twoje pytanie została już udzielona odpowiedź:

Odwiedź stronę FAQ

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ