SERVICE CENTERS

OD PUSTEGO POJAZDU DOSTAWCZEGO DO PEŁNEJ OBSŁUGI POJAZDÓW

Trzy magiczne pytania

Centra Obsługi firmy Modul-System świadczą kompleksowe usługi – od pustego samochodu dostawczego do kompletnego pojazdu serwisowego. Aby ułatwić konwersję, stosujemy zdefiniowany proces bazujący na odpowiedziach na następujące trzy pytania:

1. Kim jesteś?
2. Czego potrzebujesz?
3. Kiedy chcesz wyjechać z gotowym wyposażeniem?

To wszystko – cała magia.

Poniżej możesz dowiedzieć się więcej na temat każdego etapu naszego procesu i związanych z nim korzyści dla Ciebie. Najlepszym sposobem na poznanie nas pozostaje jednak złożenie nam wizyty. Ponieważ nasza sieć obejmuje ponad 100 punktów na całym świecie, Centrum Obsługi firmy Modul-System jest zawsze blisko.

Zobacz Modul-System na większej mapie

1. Kim jesteś?

Nie ma znaczenia, czy jesteś stolarzem, elektrykiem, hydraulikiem, technikiem telekomunikacji itd. Po prostu opisz nam wymogi swojej pracy i pojazdu, a my stworzymy ofertę kompletnej adaptacji.

Różne zawody mają różne potrzeby. Dla elektryka istotne będą półki na rury i skrzynki do przechowywania przewodów i narzędzi, natomiast hydraulik będzie wymagał zainstalowania szuflad na armaturę. Zdarza się również, że potrzeby przedstawicieli tego samego zawodu są różne.

Dlatego naszym punktem wyjścia jest zawsze zrozumienie, jak wygląda twoja codzienna praca i określenie jakiego rodzaju pojazdu używasz. Dzięki temu możemy opracować odpowiednią platformę dla Twojego pojazdu dostawczego.

Ponieważ stosujemy narzędzia do trójwymiarowej wizualizacji Twojego nowego pojazdu serwisowego, otrzymasz szczegółową specyfikację i kosztorys adaptacji. Jesteśmy również w stanie obliczyć dla Ciebie rentowność zamontowania nowego sprzętu.

personalizuj zestaw do swojego pojazdu dostawczego

2. Czego potrzebujesz?

Zapewnimy Ci do wyboru szeroki wachlarz produktów, a także poprowadzimy Cię przez cały proces, aby wybrany zestaw spełniał Twoje niepowtarzalne wymagania.

Oczywiście podstawą zabudowy jest system regałów. Oferujemy projekty modułowe i projekty wykonane na zamówienie – zarówno o tradycyjnym, jak i bardzo ekskluzywnym wyglądzie.

Podłogi, wykładziny i przegroda to kolejne ważne części pojazdu serwisowego. Twój samochód będzie nie tylko wyglądał lepiej, ale będzie także bezpieczniejszy. Uzupełnieniem oferty jest wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie.

Dodatkowo możesz wybrać spośród setek akcesoriów – od skrzynek i przegród z przeznaczeniem na szuflady do imadeł i bagażników dachowych. Realizujemy również specjalne zamówienia, takie jak oklejanie samochodów.

3. Kiedy chcesz wyjechać z gotowym wyposażeniem?

Powiedz nam kiedy, a my będziemy gotowi. We wskazanym terminie odbierzesz pojazd z odpowiednim wyposażeniem – wszystko będzie prawidłowo zamontowane.

Ponieważ każdego dnia montujemy wyposażenie w pojazdach serwisowych, możemy zagwarantować odbiór w konkretnym terminie – znamy się na wyposażaniu pojazdów i wiemy, jak ważny jest odbiór samochodu na czas.

Równie ważna jest jakość montażu. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia i ściśle przestrzegają szczegółowych instrukcji montażu. Zabudowa może być nadwoziowa lub profilowa.

Dajemy trzyletnią gwarancję na montaż. Jeśli którykolwiek element nie spełni Twoich oczekiwań, dołożymy wszelkich starań, abyś był w pełni zadowolony.

POROZMAWIAJMY

Masz jakieś pytania lub chcesz umówić wizytę?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Lub odwiedź naszą stronę FAQ i sprawdź, czy na
Twoje pytanie została już udzielona odpowiedź:

Odwiedź stronę FAQ

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ