Współpraca


Kto działa sam – ten nie jest zbyt mocny. Dlatego jesteśmy stale zainteresowani współpracą z partnerami i dealerami samochodów. Możliwość pracy z czołowym dostawcą, poszerzenia kręgu klientów i rozwijania własnej działalności. Brzmi interesująco? Przeczytaj dalej i skontaktuj się z nami – dowiesz się więcej.


Specjalizujesz się w wykonywaniu zabudowy pojazdów?

Możesz być jednym z naszych Centrów Obsługi. Jest to forma długofalowej współpracy partnerskiej, w ramach której oferujemy wsparcie marketingowe i szkolenia.


Jesteś dealerem samochodów?

Wyobraźmy sobie malarza, który kupuje farby w jednym sklepie, a po pędzle wysyłany jest do drugiego. Przekładając na Twoją działalność: jeśli oferujesz nie tylko samochody, ale także wyposażenie do nich, zyskujesz dodatkowy atut. Tacy klienci, jak elektrycy, hydraulicy itp. znajdą w jednym miejscu wszystko czego potrzebują do swoich pojazdów serwisowych.


Jesteś importerem?

Dlaczego nie skorzystać z okazji i nie wysunąć się krok przed konkurentów: można przecież najpierw wyposażyć samochód, a potem dopiero go sprzedać. To dobry interes – 30% wszystkich samochodów serwisowych w Szwecji ma wyposażenie. A więc popyt jest.

POROZMAWIAJMY

Masz jakieś pytania lub chcesz umówić wizytę?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Lub odwiedź naszą stronę FAQ i sprawdź, czy na
Twoje pytanie została już udzielona odpowiedź:

Odwiedź stronę FAQ

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ