BAGAŻNIKI DACHOWE DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH, BELKI I AKCESORIA

POZWÓL NAM PRZEWIEŹĆ SWÓJ ŁADUNEK

AKCESORIA MONTOWANE NA DACHU

Przechowując nieporęczne produkty na zewnątrz pojazdu, zyskasz więcej wolnego miejsca w przestrzeni ładunkowej.

Oferujemy trwałe i solidne bagażniki dachowe do większości lekkich samochodów dostawczych dostępnych na rynku. Są to jedne z najlepszych produktów na rynku, bezpieczne w razie kolizji i zaprojektowane tak, aby wytrzymać podane obciążenie dachu pojazdu.

KORZYŚCI

  • Wytrzymały system belki dachowej zaprojektowany tak, aby wytrzymać określone obciążenie dachu pojazdu
  • Test zderzeniowy 20G (ECE R17)
  • Aerodynamiczna konstrukcja belki dachowej zmniejsza hałas powodowany przez wiatr i zwiększa oszczędność paliwa
  • Zintegrowany profil T-Track M8 do mocowania wszystkich naszych akcesoriów
  • Bezinwazyjny montaż eliminuje ryzyko korozji i chroni wartość pojazdu

BAGAŻNIKI DACHOWE I ZESTAWY BELEK

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Lekki i wytrzymały bagażnik dachowy z aluminiowymi. Aerodynamiczna konstrukcja belek dachowych zmniejsza hałas i poprawia wydajność paliwową.

Aby zoptymalizować wagę, belki wykonano z aluminium o wysokiej wytrzymałości. Wszystkie wsporniki wykonane są z malowanej proszkowo stali nierdzewnej a elementy wykończeniowe, takie jak zaślepki, wykonane są z tworzywa sztucznego. Zintegrowany profil T-track (M8) może być stosowany do szybkiego i łatwego montażu wsporników oświetleniowych, ograniczników ładunku, mocowań i innych akcesoriów.

Do montażu wykorzystywane są oryginalne punkty mocowania pojazdu co eliminuje ryzyko korozji i zapewnia ochronę wartości końcowej pojazdu. Belki dachowe są tak skonstruowane, aby wytrzymać konstrukcyjne obciążenie dachu pojazdu. 

POJEMNIK DO PRZEWOZU RUR

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Lekki i wytrzymały pojemnik do przewozu rur wykonany z aluminium o wysokiej wytrzymałości. Aby ułatwić załadunek i rozładunek, pojemnik do przewozu rur może być otwierany z obu stron. Pojemnik do przewozu rur można szybko i łatwo zamontować do profilu T-track belek dachowych Modul-System. Aby uniknąć porysowania przewożonych przedmiotów, można zainstalować lekkie okładziny (dostępne osobno).

AKCESORIA DO BAGAŻNIKÓW DACHOWYCH

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów do naszych belek dachowych. Tylna rolka ułatwi załadunek i rozładunek, chroniąc jednocześnie tył pojazdu, boczne ograniczniki ładunku zapewnią bezpieczeństwo ładunku a oczka i haki mocujące umożliwią sprytne mocowanie.

ŚWIATŁA ZEWNĘTRZNE

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Mamy szeroki wybór świateł, które można zamontować bezpośrednio na dachu lub na belkach dachowych. Nasze lampy robocze i lampy stroboskopowe są przeznaczone do użytku na zewnątrz.

Opatentowane lampy do belki dachowej są instalowane na końcach belki dachowej i oferują podwójną funkcjonalność: Oświetlają przestrzeń wokół pojazdu za pomocą światła punktowego i 360-cio stopniowe oświetlenie sygnalizacyjne za pomocą świateł stroboskopowych. Spełnia wymagania przepisów EN55025, R10 i R65 i posiada różne układy błysku, aby sprostać wszelkim potrzebom.

personalizuj zestaw do swojego pojazdu dostawczego

SPERSONALIZUJ ZESTAW DO SWOJEGO POJAZDU DOSTAWCZEGO

Oferujemy szeroki wybór wstępnie zaprojektowanych zestawów dostosowanych do każdego pojazdu.
Wybierz swój pojazd poniżej, aby wyświetlić dostępne rozwiązania.

 

POROZMAWIAJMY

Masz jakieś pytania lub chcesz umówić wizytę?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Lub odwiedź naszą stronę FAQ i sprawdź, czy na
Twoje pytanie została już udzielona odpowiedź:

Odwiedź stronę FAQ

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ