Kolejna udana wystawa pojazdów użytkowych IAA

-

Modul-System uczestniczyła w targach pojazdów użytkowych IAA w Hanowerze, wiodącej międzynarodowej wystawie z naszej branży. Spotkaliśmy się z wieloma klientami i przy tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko. 

Podczas wystawy zaprezentowaliśmy kilka nowości, takich jak lżejsze kolumny szuflad oraz nowy system oświetlenia. Nowe kolumny szuflad są średnio o 20% lżejsze od obecnie oferowanych i będą wprowadzone do sprzedaży na początku przyszłego roku. 

Nowy system oświetlenia LED został zaprojektowany specjalnie na potrzeby pojazdów użytkowych. Tak jak pozostałe produkty Modul-System charakteryzuje się modułowością, dzięki czemu współgra z całym systemem. Jako uzupełnienie ogólnego oświetlenia, zaprezentowaliśmy rozwiązania zaprojektowane pod kątem oświetlenia blatów roboczych, półek oraz kolumn szuflad. 

Co równie ważne, podczas wystawy przedstawiliśmy nasze rozwiązania w wirtualnej rzeczywistości. Za pomocą tabletu prezentowaliśmy naszym gościom jak nasze zabudowy wyglądają w ich autach.  

    
Stoisko Modul-System.                                           Stoisko Modul-System. 


    
Nasze zabudowy w wirtualnej rzeczywistości.     Jeszcze lżejsze szuflady.


    
Nowy system oświetlenia.                                      Jeszcze lżejsze kolumny szuflad.
 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ