Nissan zaprezentował zabudowę Modul-System dedykowaną na potrzeby branży kurierskiej oraz pocztowej

-

Modul-System zaprojektowała szytą na miarę zabudowę do Nissana eNV-200 z napędem elektrycznym na potrzeby branży kurierskiej oraz pocztowej. Rozwiązanie to zostało zaprezentowane na stoisku Nissana podczas wystawy PostExpo w Hong Kongu i Sztokholmie oraz podczas targów pojazdów użytkowych IAA w Hanowerze, gdzie można je było obejrzeć w wirtualnej rzeczywistości na stoisku Modul-System. 

Produkty Modul-System oferują klientom wiele korzyści. W rzeczywistości, mogą zwiększyć efektywną powierzchnię ładunkową do 50 procent. Szafka na depozyty zapewni bezpieczny przewóz wartościowych przesyłek, rejestrowanej poczty, kluczy, lekarstw, itp. Dodatkowo, system mocowany jest w sposób bezinwazyjny. 
“Montaż nie wymaga modyfikacji nadwozia, co zabezpiecza wartość odsprzedaży auta” – komentuje Thomas Johansson, vice prezes Modul-System. 

Zabudowa składa się głównie z półek oraz siatek zabezpieczających ładunek. Zestaw przedni jest wymienny z oryginalnym siedzeniem pasażera. 

Rozwiązanie to ma zastosowanie zarówno w przestrzeni ładunkowej jak i w kabinie pasażerskiej. Użytkownik może zamówić kompletną opcję zabudowy lub jej poszczególne elementy. Oferujemy również indywidualne rozwiązania, dopasowane do specyficznych potrzeb klienta. 

W celu uzyskania szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.

           

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ