Składane półki — efektywne przechowywanie

Składane półki — efektywne przechowywanie

-

Nowe składane półki firmy Modul-System zapewniają elastyczność dla firm, które wymagają wydajnych rozwiązań w zakresie przechowywania, ale od czasu do czasu potrzebują całej powierzchni podłogowej w swoich pojazdach serwisowych.

Gdy półki są używane, efektywna powierzchnia ładunkowa w pojeździe zwiększa się nawet o 50 procent. Gdy są złożone, na podłodze pojazdu zmieszczą się większe przedmioty. 

System jest wytwarzany ze stali o ultrawysokiej wytrzymałości, co zapewnia mu jednocześnie lekkość i trwałość. Aby ułatwić obsługę półek, wyposażono je w teleskopy gazowe w standardzie. Dzięki konstrukcji z wyższym bokiem i tylnymi krawędziami ładunek pozostaje bezpiecznie na półkach, gdy pojazd znajduje się w ruchu. Obniżona, specjalnie zaprojektowana przednia krawędź ułatwia rozładunek.

Półki dostępne są w kilku długościach, dzięki czemu można je bez problemu instalować w różnych modelach pojazdów. Każda półka ma nośność 120 kg i w razie potrzeby może być zamontowana z nachyleniem. Wbudowane we wsporniki półek profile teowe mogą posłużyć na przykład do zabezpieczenia ładunku i są kompatybilne ze standardowymi produktami mocującymi firmy Modul-System.


Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną gamą produktów »

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ