UPROSZCZONA ELEKTRYKA POJAZDU

Modul-Connect

MODUL-CONNECT

Instalacje elektryczne są ważną częścią samochodu serwisowego. Nasz doświadczony zespół techniczny zaprojektuje również układ elektryczny dostosowany do konkretnych wymagań. Mocujemy wszystko: od prostych lampek i gniazd elektrycznych po instalacje 230 V.

Nasz modułowy, cyfrowy układ okablowania i sterowania Modul-Connect zapewni elastyczny, lekki układ elektryczny z wbudowanym zabezpieczeniem akumulatora przed rozładowaniem oraz bezpiecznikami. Wszystkimi produktami instalacji typu Plug and Play steruje się za pomocą włączników.

 

KORZYŚCI

  • Szybkie i bezpieczne okablowanie dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi Modul-Connect typu Plug and Play.
  • Solidne i trwałe oświetlenie posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty.
  • Wysokiej jakości czyste falowniki sinusoidalne, wyposażone w alarm niskiego poziomu akumulatora oraz wyłącznik na wypadek przeciążenia i zbyt wysokiej temperatury.
  • Ładowarki do akumulatorów, co umożliwia szybkie ładowanie akumulatora pomocniczego i współpracuje z pojazdami o inteligentnym ładowaniu.

MODUL-CONNECT

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Modul-Connect zapewnia prostą elektrykę w pojeździe. Dzięki funkcji „Plug and Play” system można zamontować szybko i bezpiecznie, bez potrzeby korzystania z usług doświadczonego elektryka czy skomplikowanego programowania.

CZYTAJ DALEJ

Modul-Connect to modułowy, cyfrowy system okablowania i sterowania do lekkich pojazdów użytkowych. Ponieważ korzysta z wyjątkowego sygnału cyfrowego do sterowania wszystkimi elementami elektrycznymi podłączonymi do instalacji, umożliwia jednoczesne i niezawodne zasilanie i włączanie wielu produktów za pomocą pojedynczego przewodu.

Ponieważ system jest modułowy, można go dostosować do wszystkich potrzeb. Modułowy charakter daje mu także wyjątkową elastyczność i łatwość adaptacji w przypadku zmiany wymogów.

Modul-Connect dostarczamy z wbudowanym zabezpieczeniem akumulatora przed rozładowaniem, które zapewnia pojemność rozruchową pojazdu. Jest też bardzo odporny na kurz i wodę (IP67). Posiada również bezpieczniki elektroniczne, by nie dopuścić do uszkodzenia akcesoriów w przypadku zwarcia. Ponieważ jest rozwiązaniem niezależnym, niepodłączonym do układu magistrali CAN pojazdu, nie wpłyną na niego np. aktualizacje oprogramowania przez producenta pojazdu.

Co więcej, jest on lekki. Modul-Connect może zaoferować znaczną redukcję wagi klientom, których pojazdy posiadają wiele elementów elektrycznych.

CZYTAJ MNIEJ

Falowniki

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Dzięki wykorzystaniu falownika można zapewnić zasilanie sprzętu 230 V z akumulatora pojazdu. Oferujemy wysokiej jakości, czyste falowniki sinusoidalne DC na AC. Wszystkie falowniki posiadają funkcję alarmu niskiego poziomu akumulatora, co zapobiega całkowitemu rozładowaniu akumulatora, a także wyłącznik na wypadek przeciążenia lub wysokiej temperatury, co chroni falownik i adaptację.

Ładowarki do akumulatorów

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Ładowarka do akumulatorów zapewnia nieustanne prawidłowe naładowanie pomocniczej baterii akumulatorów. Montujemy zarówno ładowarki DC-DC, jak i AC-DC. Ładowarki akumulatorów Modul-System pasują do wszystkich lekkich pojazdów komercyjnych, w tym wyposażonych w inteligentne alternatory, technologię układu hamulcowego z odzyskiem energii i funkcję start/stop.

Nagrzewnice

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Nagrzewnica zapewni ciepło wewnątrz pojazdu nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych. Oferujemy zarówno nagrzewnice wodne, jak i powietrzne. Nagrzewnica wodna podgrzeje silnik/kabinę, zaś powietrzna doskonale się sprawdzi do ogrzewania przestrzeni ładunkowej / kabiny.

Oświetlenie zewnętrzne

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Oświetlenie zewnętrzne sprawia, że pojazd będzie widoczny na drodze lub na poboczu. Nasza oferta oświetlenia zewnętrznego obejmuje światła sygnalizacyjne, stroboskopowe, robocze i pasy świetlne. Światła sygnalizacyjne, stroboskopowe i listwy świetlne spełniają przepisy rozporządzenia R65 i posiadają różne wzorce migania, zależnie od potrzeb.

Oświetlenie wewnętrzne

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Dobre oświetlenie wnętrza pojazdu serwisowego przyczyni się do zwiększenia efektywność pracy i poziomu bezpieczeństwa. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości oświetlenia, w tym oświetlenie pomieszczenia, oświetlenie stołu roboczego, oświetlenie szuflad/półek i różne wersje świateł roboczych.

Akcesoria

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Modul-System oferuje szeroką gamę akcesoriów elektrycznych, jak kamery i alarm cofania, myjki do rąk, czujniki, blokady działania, gniazda elektryczne itp. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć poszukiwanego wyposażenia dodatkowego na stronie internetowej, prosimy o kontakt z najbliższym Service Center.

POROZMAWIAJMY

Masz jakieś pytania lub chcesz umówić wizytę?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ