Wygraj zestaw skrzynek Multi-Box

Wygraj zestaw skrzynek Multi-Box

-

Wygraj zestaw trzech skrzynek Multi-Box z wózkiem – wejdź w posiadanie skrzynki narzędziowej idealnej dla zapracowanego fachowca.

Aby przystąpić do konkursu, wystarczy że polubisz nasz fanpage na Facebooku, udostępnisz niniejszego posta i odpowiesz na poniższe pytanie w komentarzu do następującego: 

Gdybyś mógł/mogła bezpłatnie zmodyfikować swoją furgonetkę w dowolny sposób, to co byś w tym względzie zrobił(a)?

 

O produkcie Multi-Box

Multi-Box firmy Modul-System to całkiem nowe, solidne i ergonomiczne skrzynki transportowo-narzędziowe. Cechują się atrakcyjnym wzornictwem i praktyczną funkcjonalnością, i dostępne są do nich inteligentne akcesoria. Co więcej, łatwo się je transportuje – bez kłopotu zabierzesz je ze sobą do każdego miejsca prowadzenia prac – i pasują do oferowanych przez Modul-System regałów do furgonetek.

To naszym zdaniem najmądrzej skonstruowana skrzynka narzędziowa na rynku: wyselekcjonowaliśmy najlepsze cechy dostępnych w sprzedaży skrzynek i zawarliśmy je wszystkie w jednym produkcie. Więcej informacji na temat produktu:

 

TERMS & CONDITIONS

1. Promocja trwa od 29 maj 2019 roku do godziny 23:59 dnia 5 czerwiec 2019.
2. Przewidziano jedną (1) nagrodę: zestaw trzech (3) skrzynek Multi-Box firmy Modul-System, w komplecie z jednym (1) wózkiem.
3. Organizatorem promocji jest firma Modul-System (nazywana dalej „Organizatorem”). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia bądź braki w zgłoszeniach, ani też za ich ewentualne niedoręczenie. Dowód zgłoszenia nie jest dowodem zakupu.
4. W promocji nie mogą wziąć udziału pracownicy Organizatora ani członkowie ich rodzin (przez co rozumie się rodziców, dzieci, krewnych, współmałżonków bądź partnerów), ani też jakiekolwiek osoby zawodowo zaangażowane w organizację i obsługę promocji. Zgłoszenia nie są potwierdzane ani odrzucane.
5. Pojedyncza osoba może dokonać zgłoszenia tylko jednorazowo. Nagroda jest niezbywalna. Nie przewidziano wynagrodzenia równowartością pieniężną.
6. Zgłoszenie do udziału w promocji jest jednoznaczne z udzieleniem Organizatorowi zezwolenia na: zachowanie danych osobowych uczestnika i wykorzystanie ich w celach związanych z obsługą tej promocji. Zgłoszenie do udziału w promocji jest jednoznaczne z przyjęciem niniejszych warunków uczestnictwa. Jakiekolwiek naruszenie niniejszych warunków uczestnictwa przez uczestnika skutkuje unieważnieniem jego zgłoszenia.
7. Zwycięzca zostanie zawiadomiony o wygranej dnia 30 czerwiec 2019 roku, bezpośrednią wiadomością przez aplikację Facebook Messenger. Gdyby Organizatorowi nie udało się skontaktować ze zwycięzcą w ciągu pięciu (5) dni, bądź gdyby zwycięzca okazał się nieuprawniony do otrzymania nagrody, wybrany zostanie nowy zwycięzca. Decyzja Organizatora ma charakter ostateczny. Zażalenia nie będą rozpatrywane.
8. Organizator zastrzega sobie, na wypadek zaistnienia okoliczności, na które nie miałby wpływu, prawo do odwołania promocji, zmodyfikowania jej kształtu bądź zastąpienia jej inną w dowolnym czasie, bez uprzedniego powiadomienia.

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ