Inteligentna i wszechstronna skrzynka narzędziowa

Inteligentna i wszechstronna skrzynka narzędziowa

-

 

Przedstawiamy Multi-Box – solidne i ergonomiczne skrzynki transportowo-narzędziowe. Można je układać jedną na drugiej i dostępne są do niej inteligentne akcesoria. Co więcej, łatwo się je transportuje – bez kłopotu zabierzesz je ze sobą do każdego miejsca prowadzenia prac. Wyselekcjonowaliśmy najlepsze cechy dostępnych w sprzedaży skrzynek i zawarliśmy je wszystkie w jednym produkcie – naszym zdaniem najmądrzej skonstruowanej skrzynce narzędziowej na rynku.

Nowy Multi-Box to praktyczna skrzynka transportowa o atrakcyjnym wzornictwie i inteligentnej funkcjonalności. Jest ona większa od skrzynek oferowanych dotychczas w asortymencie Modul-System i – jak sama nazwa wskazuje – nadzwyczaj wszechstronna.

Możesz dobierać i łączyć artykuły, które chcesz mieć do dyspozycji, tak żeby skonfigurować skrzynkę dostosowaną do Twoich potrzeb. Zdecyduj, na przykład, czy potrzebna Ci jest pokrywa – a jeśli tak, to czy wolisz wersję nakładaną czy na zawiasach.

Oprócz elementów takich jak pokrywa i komplet zawiasów, dostępny jest szereg różnych akcesoriów. Przegrody pozwalają utworzyć na dnie skrzynki mniejsze komory. Plastikowych wkładów można używać osobno, jak i w połączeniu z przegrodami. Asortyment akcesoriów będzie w kolejnych miesiącach poszerzany.

 

 

Dzięki inteligentnej budowie, kilka skrzynek można ustawić jedną na drugiej. Zawartość każdej skrzynki staje się łatwo dostępna po zwolnieniu zacisków do piętrzenia. Okienko z przodu pozwala łatwo sprawdzić zawartość skrzynki, bez konieczności otwierania jej. 

Multi-Box pasuje do regałów Modul-System. Skrzynki można układać bezpośrednio na półkach, także wysuwanych, instalowanych między wspornikami końcowymi półek.

Kiedykolwiek do przeprowadzenia prac potrzebnych jest kilka skrzynek, można je ustawić jedną na drugiej i umieścić na wózku. System jest elastyczny: pokrywą można zamknąć każdą ze skrzynek Multi-Box w danym stosie albo, na przykład, tylko wierzchnią.

Wózek jest solidny, lekki i składany – zajmuje niewiele miejsca w pojeździe. Oferujemy też do pojazdu inteligentne mocowanie na wózek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowego rozwiązania Multi-Box albo złożyć zamówienie, skontaktuj się z naszym zespołem, a wspólnie rozpoznamy i omówimy Twoje potrzeby.

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ