Modul-System rewolucjonizuje utrzymanie floty dzięki łatwemu w obsłudze systemowi Modul-Connect

Modul-System rewolucjonizuje utrzymanie floty dzięki łatwemu w obsłudze systemowi Modul-Connect

-

Mölndal, Szwecja - Modul-System, jeden ze światowych liderów w dziedzinie regałów do samochodów dostawczych i wyposażenia pojazdów użytkowych, zaprezentował nową funkcję w swoim systemie Modul-Connect: aplikację konserwacyjną zaprojektowaną specjalnie w celu usprawnienia zarządzania konserwacją w całych flotach. Ta nowa aplikacja pomaga w utrzymaniu narzędzi i sprzętu, zarówno w pojeździe, w warsztacie, jak i na stanowisku pracy na swoim miejscu.

Funkcja konserwacji jest rozszerzeniem Modul-Connect Asset Tracker, który umożliwia śledzenie narzędzi w czasie rzeczywistym i powiadamia użytkowników, jeśli narzędzie zostanie pozostawione podczas opuszczania miejsca pracy, zapewniając, że żadne narzędzie nigdy nie zostanie utracone. Dodana funkcja konserwacji, która może być używana zarówno z urządzeniem do śledzenia zasobów, jak i bez niego, ma na celu zmianę sposobu, w jaki firmy zarządzają i konserwują swoje narzędzia i sprzęt, zapewniając optymalną wydajność i długowieczność.

Kluczowe cechy aplikacji Modul-Connect Konserwacja

Aplikacja oferuje szczegółową inwentaryzację wszystkich narzędzi i urządzeń we flocie, zapewniając aktualizacje w czasie rzeczywistym na temat ich stanu konserwacji. Prowadzenie rejestrów, planowanie regularnej konserwacji i zapewnienie, że cała niezbędna dokumentacja jest łatwo dostępna - wszystko w jednym przyjaznym dla użytkownika systemie za pośrednictwem aplikacji Modul-Connect i portalu internetowego.

Jedną z wyróżniających się cech systemu jest możliwość automatycznego planowania i śledzenia zadań konserwacyjnych. Za pośrednictwem systemu można ustawić przypomnienia o rutynowych kontrolach, naprawach i inspekcjach, znacznie zmniejszając ryzyko awarii sprzętu i przestojów.

System umożliwia przesyłanie i przechowywanie całej niezbędnej dokumentacji, w tym instrukcji obsługi, gwarancji i zapisów dotyczących konserwacji. Funkcja ta zapewnia, że wszystkie istotne informacje są dostępne i uporządkowane, ułatwiając zachowanie zgodności i efektywne zarządzanie.

Alerty i powiadomienia w czasie rzeczywistym są wysyłane za pośrednictwem systemu do menedżerów floty i pracowników o zbliżających się czynnościach konserwacyjnych lub zaległych zadaniach, umożliwiając szybkie podjęcie działań zapobiegających potencjalnym problemom.

Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, system Modul-Connect posiada intuicyjny interfejs, który może być łatwo obsługiwany przez użytkowników na wszystkich poziomach technicznych. Platforma jest dostępna za pośrednictwem komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych, zapewniając elastyczność i wygodę.

Transformacja zarządzania flotą pojazdów

Dodając urządzenia śledzące zasoby Modul-Connect do narzędzi i sprzętu floty, menedżer floty i użytkownicy otrzymują w czasie rzeczywistym aktualizacje dotyczące tego, kto ma sprzęt i gdzie się znajduje, a tym samym unikają przestojów spowodowanych poszukiwaniem narzędzi.

Integrując aplikację do obsługi technicznej ze swoimi operacjami, firmy mogą spodziewać się dalszej poprawy wydajności i oszczędności kosztów. Zdolność systemu do zapobiegania awariom sprzętu i wydłużania żywotności narzędzi poprzez terminową konserwację przekłada się na skrócenie przestojów i obniżenie kosztów napraw.

"Śledzenie narzędzi i sprzętu jest poważnym wyzwaniem dla wielu firm. Koszt utraty narzędzi to nie tylko wymiana samych narzędzi, ale także utrata możliwości pracy z powodu braku odpowiedniego sprzętu" - powiedział Thomas Johansson, wiceprezes Modul-System. "Nasza nowa aplikacja rozwiązuje ten problem, zapewniając scentralizowaną platformę do monitorowania stanu i potrzeb konserwacyjnych każdego elementu floty".

O Modul-System

Modul-System jest jednym z wiodących dostawców regałów do samochodów dostawczych i wyposażenia dla pojazdów użytkowych. Dzięki zaangażowaniu w innowacje i jakość, Modul-System oferuje szeroką gamę produktów zaprojektowanych w celu poprawy wydajności i produktywności mobilnych pracowników. Wprowadzenie systemu śledzenia zasobów Modul-Connect potwierdza zaangażowanie firmy w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, które spełniają zmieniające się potrzeby klientów.

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ