Modul-System prezentuje system bezpieczeństwa dla pojazdów użytkowych

Modul-System prezentuje system bezpieczeństwa dla pojazdów użytkowych

-

Mölndal, Szwecja - Modul-System, jeden ze światowych liderów w dziedzinie regałów do samochodów dostawczych i wyposażenia pojazdów użytkowych, wprowadził na rynek inteligentny, połączony system bezpieczeństwa zaprojektowany w celu ochrony flot komercyjnych przez całą dobę. Ta nowa oferta w ramach systemu Modul-Connect integruje urządzenia do śledzenia zasobów, czujniki ruchu, czujniki drzwi i nie tylko, zapewniając kompleksową ochronę narzędzi i sprzętu.

Ulepszone funkcje bezpieczeństwa

Rozwiązanie bezpieczeństwa Modul-System w ramach systemu Modul-Connect ma na celu zapobieganie kradzieży i nieuprawnionemu dostępowi. Czujniki ruchu wykrywają każdy ruch w pojeździe, podczas gdy czujniki drzwi wykrywają niespodziewane otwarcie drzwi lub schowka, zapewniając szybką reakcję na nieautoryzowany dostęp. Urządzenia do śledzenia zasobów zapewniają śledzenie narzędzi i sprzętu w czasie rzeczywistym, umożliwiając menedżerom floty i użytkownikom ciągłe monitorowanie ich zasobów. 

Nowy system bezpieczeństwa stanowi znaczący krok naprzód w zakresie ochrony pojazdów, łącząc zdalne monitorowanie i kontrolę ze śledzeniem w czasie rzeczywistym w celu precyzyjnej lokalizacji. Użytkownicy mogą teraz monitorować stan bezpieczeństwa swojego pojazdu i zdalnie zarządzać systemem za pośrednictwem przyjaznej dla użytkownika aplikacji lub portalu internetowego. Alerty dźwiękowe w czasie rzeczywistym powiadamiają użytkowników o wszelkich próbach nieautoryzowanego dostępu, umożliwiając szybką reakcję na potencjalne zagrożenia. Dodatkowo syrena dźwiękowa odstrasza potencjalnych złodziei, a zamek hakowy zapewnia dodatkową warstwę fizycznego bezpieczeństwa. System działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dając użytkownikom pewność, że ich flota jest zawsze chroniona.

"Jedną z niesamowitych funkcji jest to, że powiadomienia aplikacji są zarówno widoczne, jak i słyszalne, a dźwięk jest zaprojektowany tak, aby działał nawet wtedy, gdy telefon jest ustawiony w trybie cichym, gwarantując, że użytkownicy nigdy nie przegapią krytycznego alertu" - powiedział Thomas Johansson, wiceprezes Modul-System.

Rozwiązywanie problemu utraty narzędzi

Kradzież i utrata narzędzi może znacząco wpłynąć na koszty operacyjne i produktywność. System pomaga zapobiegać kradzieży i nieautoryzowanemu dostępowi, zmniejszając prawdopodobieństwo utraty lub kradzieży narzędzi. Takie proaktywne podejście nie tylko chroni cenny sprzęt, ale także minimalizuje przestoje związane z wymianą i zakłóceniami operacyjnymi. Dzięki ciągłemu monitorowaniu i możliwości natychmiastowego ostrzegania, menedżerowie floty mogą szybko reagować na incydenty, dodatkowo minimalizując straty finansowe i zapewniając nieprzerwaną wydajność przepływu pracy.

 

Przyjazna dla użytkownika integracja aplikacji 

System bezpieczeństwa jest sterowany za pomocą intuicyjnej aplikacji. Użytkownicy mogą łatwo aktywować lub dezaktywować system alarmowy za pomocą prostego suwaka i zaplanować alarmy tak, aby były aktywne w godzinach nieoperacyjnych, zapewniając ciągłą ochronę.

"Nowy system bezpieczeństwa, który wprowadzamy, pokazuje, jak bardzo zależy nam na poprawie ochrony pojazdów i wspieraniu działalności naszych klientów. Integrujemy najnowocześniejszą technologię z łatwymi w użyciu interfejsami, aby ustanowić wyższy standard bezpieczeństwa floty. Da to firmom pewność, której potrzebują" - powiedział Thomas Johansson, wiceprezes Modul-System

O firmie Modul-System

Modul-System nieustannie opracowuje najnowocześniejsze rozwiązania, które zwiększają wydajność i produktywność mobilnych pracowników. Wprowadzenie tego nowego systemu bezpieczeństwa podkreśla ich zaangażowanie w wyprzedzanie potrzeb branży i dostarczanie klientom niezrównanej wartości.

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ