Modul-System wprowadza Bluetooth Asset Tracker Urządzenie do śledzenia zasobów do ochrony cennego sprzętu

Modul-System wprowadza Bluetooth Asset Tracker Urządzenie do śledzenia  zasobów do ochrony cennego sprzętu

-

Göteborg, 2024-01-24  Modul-System, wiodący dostawca regałów do samochodów dostawczych i wyposażenia do pojazdów użytkowych, z przyjemnością ogłasza wprowadzenie na rynek swojej najnowszej innowacji - Bluetooth Urządzenie do śledzenia  zasobów. Lekkie i wytrzymałe urządzenia zostały zaprojektowane, aby pomóc firmom i profesjonalistom zapobiegać utracie lub kradzieży ich najcenniejszych zasobów. Oprócz lokalizacji śledzonych zasobów w czasie rzeczywistym, można ustawić ich regularne harmonogramy konserwacji i otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem portalu klienta. Narzędzia, które nie są wyposażone w urządzenie, mogą również korzystać z tej funkcji, tworząc spis wszystkich cennych urządzeń i nadchodzących kontroli transportowych.

"Jesteśmy przekonani, że Urządzenie do śledzenia  zasobów  przyniesie wartość naszym klientom, oferując zarówno ochronę sprzętu, jak i usprawnioną dokumentację serwisową" - mówi Thomas Johansson, wiceprezes Modul-System.

Kluczowe cechy:

Śledzenie w czasie rzeczywistym: Urządzenie do śledzenia  zasobów  wykorzystuje technologię Bluetooth, oferując śledzenie sprzętu floty w czasie rzeczywistym. Nigdy więcej nie martw się o utratę narzędzia, ponieważ urządzenie zapewnia natychmiastowe powiadomienia za pośrednictwem aplikacji mobilnej - Modul-Connect - lub panelu przełączników z wyświetlaczem, gdy brakuje zasobu.

Ostatnio widziana pozycja:  W niefortunnym przypadku zaginięcia narzędzia, Modul-Connect rejestruje ostatnio widzianą pozycję urządzenia. Funkcja ta pomaga użytkownikom w nawigacji do lokalizacji zagubionych narzędzi.

Portal klienta Modul-Connect: Uzyskaj dostęp do portalu klienta, umożliwiając efektywne zarządzanie i planowanie konserwacji narzędzi floty. Ustaw częstotliwość zadań konserwacyjnych, aby zapewnić optymalną wydajność. Portal zawiera również funkcję mapy w czasie rzeczywistym, umożliwiającą monitorowanie wszystkich narzędzi floty. Śledź lokalizatory i szybko identyfikuj brakujące narzędzia, aby zwiększyć kontrolę i bezpieczeństwo.

Dokumentacja ubezpieczeniowa: Usprawnij proces ubezpieczenia, dołączając zdjęcia i numery seryjne swojego sprzętu w portalu klienta lub w aplikacji, aby mieć do nich łatwy dostęp. W przypadku utraty narzędzia informacje te stają się kluczowe podczas kontaktu z firmą ubezpieczeniową.

"Nasze Urządzenie do śledzenia  zasobów Asset Tracker nie tylko chroni narzędzia floty, ale także rozwiązuje krytyczną kwestię efektywności kosztowej. Wydatki wynikające z utraty sprzętu i późniejszych opóźnień w pracy, wynikające z braku odpowiednich narzędzi pod ręką, są znaczne dla flot zależnych od ich sprzętu w codziennych operacjach. Nasze urządzenie to przełom dla profesjonalistów, którzy polegają na swoich narzędziach w codziennej pracy i jest niezbędnym dodatkiem do każdego sprzętu" - mówi Thomas Johansson.

Bluetooth Asset Tracker  Urządzenie do śledzenia  zasobów firmy Modul-System został zaprojektowany, aby sprostać wymagającym zadaniom dzięki wodoodpornym i trwałym funkcjom. To urządzenie jest skrupulatnie wykonane, aby chronić cenne narzędzia floty, skutecznie przeciwdziałając ryzyku utraty narzędzi, zapewniając jednocześnie usprawnione i wydajne procesy konserwacji. Zaufaj Modul-Connect Bluetooth Asset Tracker, aby uzyskać płynne połączenie niezawodności i innowacji w codziennych operacjach floty.

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ