Nowe Szuflady Ekstra Długie

Nowe Szuflady Ekstra Długie

-

Nasze ekstra długie szuflady przeszły modernizację. Nowa wersja ma wiele zalet, w tym:

  • Zwiększona wysuwalność. Nowe szuflady można wysunąć o ok. 80%, w porównaniu z poprzednimi 70%. Przesuwając ogranicznik wysuwu (Buffex), szuflady można wysunąć jeszcze bardziej, ale w rezultacie zmniejsza się ich ładowność.
  • Lepsza jakość postrzegana. Nowe łożyska kulkowe są pokryte bieżnią z tworzywa sztucznego, co w połączeniu z ich okrągłym kształtem zmniejsza ścieranie i ułatwia wysuwanie szuflady. Każda szuflada posiada z jednej strony stałe łożyska kulkowe, które sterują szufladą, a z drugiej strony elastyczne i wytrzymałe łożyska, które przejmują tolerancje wagowe.
  • Możliwość większego obciążenia. Każda szuflada ma nośność 80 kg. Dzięki zastosowaniu płyty z gumowanymi wkładami możliwe jest obciążenie szuflady do 100 kg,
  • Zwiększone bezpieczeństwo. Panel CRP (crash restraint panel), który zapobiega przesuwaniu ciężkich ładunków do przodu w przypadku kolizji, został wzmocniony i jest teraz dwa razy mocniejszy niż w poprzedniej wersji. Ramy szuflad zostały dodatkowo wzmocnione w przedniej części, aby sprostać dodatkowym siłom, na które są narażone ze względu na zwiększoną wysuwalność.
  • Dłuższe moduły. Wyjątkowo długie szuflady dostępne są w trzech szerokościach, siedmiu głębokościach i trzech wysokościach. Teraz dostępne w długościach do 2 metrów.
  • Łatwiejszy montaż. Nowe szuflady są łatwiejsze w montażu. Od teraz nie ma potrzeby stosowania podkładek, ponieważ elastyczne łożyska kulkowe przyjmują wszelkie tolerancje wagowe.

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ