Pierwszy LEVC VN5

Pierwszy LEVC VN5

-

Pierwszy LEVC VN5, w pełni wyposażony pojazd serwisowy w Szwecji, jest już gotowy do opuszczenia siedziby firmy Modul-System w Mölndal. Ten demonstracyjny Van jest wyposażony w najnowsze produkty Modul-System.

Modul-Floor, podłoga ochronna, wykładziny ścian i szyny ścienne, wszystkie klejone w celu zainstalowania regałów bez konieczności wiercenia otworów w karoserii pojazdu. Produkty Modul-System, które znajdują się po obu stronach pojazdu to: szuflady, półki i akcesoria takie jak Multi-Boxy z wózkiem, apteczka, uchwyt na narzędzia.

Pojazd wyposażony jest również w bagażniki dachowe z uchwytem do przewozu rur, ograniczniki ładunku, tylną rolkę, oraz nasze nowe i unikalne oświetlenie belki dachowej składające się z lampek scenicznych i ostrzegawczych zintegrowanych na końcu belki dachowej, a także Modul-Connect PRO do sterowania i monitorowania oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, aktualnej wagi ładunku, pozycji pojazdu i stanu akumulatora.

 

Pojazd będzie prezentowany przez Modul-System i LEVC potencjalnym klientom z branży pojazdów elektrycznych. Czy jesteś zainteresowany przerobionym i zmodernizowanym LEVC VN5? Skontaktuj się z naszym zespołem handlowym!     

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ