COVID-19

COVID-19

-

Z radością informujemy, że od tego tygodnia nasz zakład produkcyjny znów pracuje na 100% mocy.

Nasze inwestycje w ostatnich latach w innowacje, szczególnie w sektorze dostaw paczek i produktów elektronicznych, dobrze się opłaciły. Pomimo COVID-19, zapasy zamówień od klientów są nadal wysokie i nawet spodziewamy się rosnącego popytu.

Aby zapewnić realizację naszych projektów i świadczenie usług zgodnie z oczekiwaniami:

  • Nasz zespół sprzedaży jest aktywny i odpowiada na Państwa zapytania e-mailowe, zapytania ofertowe i prośby o konsultacje projektowe oraz telefony.
  • Świadczymy standardowe usługi wyposażeniowe i jesteśmy w stanie obsługiwać floty pojazdów.
  • Nasi pracownicy stale wprowadzają innowacje i poszukują nowych produktów, aby jak najlepiej spełniać Państwa potrzeby.
  • Jeśli chcielibyście Państwo omówić treść tego wpisu lub macie dalsze pytania, prosimy o kontakt z nami, a my z przyjemnością pomożemy.
  • Zapewniamy, że cały zespół Modul-System robi wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać działalność na dotychczasowym poziomie i zobowiązujemy się do informowania Państwa na bieżąco o wszelkich zmianach, które mogą wystąpić.

W odpowiedzi na sytuację COVID-19, zespół zarządzający Modul-System stale analizuje i wdraża środki zapobiegawcze w celu złagodzenia wpływu wirusa, zapewniając jednocześnie pełną operacyjność dla naszych klientów i utrzymanie społecznego dystansu w każdym momencie.

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ