Pokładowy system ważenia pojazdów

Pokładowy system ważenia pojazdów

-

Pokładowy system ważenia pojazdów monitoruje masę pojazdu w czasie rzeczywistym. Waga jest wyświetlana na przełączniku wyświetlacza, telefonie komórkowym lub tablecie i jest prezentowana w odniesieniu do obciążenia użytkowego.

System pobiera dane z czujników zainstalowanych na zawieszeniu pojazdu i umożliwia kierowcy monitorowanie przedniej, tylnej osi oraz masy całkowitej pojazdu. System jest niezwykle precyzyjny z dokładnością do +/- 2,5% przy zbliżeniu do maksymalnej ładowności. Główna jednostka sterująca przesyła informacje przez Bluetooth® do przełącznika wyświetlacza, telefonu komórkowego lub tabletu.

Panel przełącznika wyświetlacza z wysokiej jakości ekranem OLED został zaprojektowany tak, aby zmieścił się w przestrzeni kabiny pojazdu. Podświetlane przełączniki ułatwiają kierowcy zorientowanie się, które akcesoria są włączone. Telefon komórkowy (iOS/Android) lub tablet (iOS/Android) może być używany w połączeniu z przełącznikiem wyświetlacza lub zamiast niego. Aplikacja Modul-Connect App, z przyjazną dla użytkownika grafiką, ostrzega kierowcę, gdy pojazd jest blisko maksymalnego obciążenia.

Pokładowy system ważenia pojazdów jest częścią Modul-Connect, który jest platformą dla wszystkich cyfrowych i elektrycznych urządzeń pojazdu. Będzie on również obsługiwał takie produkty jak światła robocze, stroboskopy, latarnie, sygnalizatory świetlne, znaki drogowe i przetwornice. Komunikacja działa za pomocą dalekiego zasięgu sygnałów Bluetooth® i CAN z pojazdu. Platforma jest autonomiczna i nie koliduje z własną instalacją elektryczną pojazdu. Produkt posiada znak CE i E, z 3-letnią ograniczoną gwarancją.

 

            

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ