Odwiedź firmę Modul-system podczas targów Parcel + post Expo 2019

Odwiedź firmę Modul-system podczas targów Parcel + post Expo 2019

-

                 

Wiodąca na świecie Międzynarodowa Wystawa i Konferencja branży pocztowej i konferencyjnej zmierza do Amsterdamu i trwać będzie począwszy od dnia 30 września, aż do 3 października 2019 r.

W wydarzeniu tym uczestniczą operatorzy pocztowi, kurierzy, firmy zajmujące się internetową obsługą zamówień (e-fulfilment), międzynarodowi przewoźnicy i firmy dostawcze, przedstawiając najnowsze produkty w branży. Goszczące każdego roku ponad 3 000 uczestników z ponad 100 krajów targi Parcel+Post Expo są wiodącym światowym wydarzeniem dla firm pocztowych, świadczących obsługę paczek i usługi ekspresowe z całego świata.

Od 1 do 3 października firmę Modul-System można znaleźć na stoisku 535, gdzie będziemy przedstawiać kompletne i ultralekkie rozwiązanie Modul-Express dla pojazdów obsługujących usługi pocztowe i doręczania paczek. Rozwiązanie to składa się z podłóg, wyściółek, szyn ściennych, składanych półek z siatkami i przegród z drzwiami przesuwnymi. Ponadto w pojeździe zamontowany jest nowy system ważenia i ochrony przeciwprzeciążeniowej.

Podłoga o nazwie Modul-Floor to lekka, aluminiowa podłoga typu Sandwich z wbudowanymi aluminiowymi szynami umożliwiającymi mocowanie. Oszczędność wagi w porównaniu do tradycyjnej podłogi ze sklejki o grubości 12 mm wynosi 15-20%. Podłoga jest przyklejona do pojazdu, co oznacza brak otworów w celu wyeliminowania ryzyka korozji lub konfliktu z baterią umieszczaną w tylnej części pojazdów elektrycznych.

Lekka wyściółka stanowi polipropylenową konstrukcję o strukturze plastra miodu, która oszczędza prawie 40% wagi w porównaniu z tradycyjną wyściółką ze sklejki, natomiast przyklejone szyny ścienne wzmacniają korpus pojazdu, zwiększają bezpieczeństwo i umożliwiają mocowanie składanych półek i przyłączenie do nich elementów.

Będzie można zobaczyć również opatentowane składane półki firmy Modul-System wykonane z ultra wysokiej wytrzymałości stali. Te lekkie półki cechuje nośność 120 kg i są bardzo łatwe w obsłudze. Koniecznie zobacz także nasze nowe rozwiązanie siatkowe, zapobiegające wypadaniu opakowań z półki w razie nagłego hamowania. Dzięki modułowej funkcji klipsów, rozmieszczenie siatek można bardzo łatwo zmienić.

Przegroda z drzwiami przesuwnymi opiera się na lekkiej konstrukcji aluminiowej, która jest do 50% lżejsza niż tradycyjne przegrody stalowe lub aluminiowe. Drzwi mogą być dostarczane ze zwykłym uchwytem bez blokady, z blokadą cylindra, z blokadą antyzatrzaskową lub, na żądanie, z blokadą elektryczną.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością przedstawienia uczestnikom tego wydarzenia nowego systemu ważenia, który pozwala kierowcy sprawdzenie całkowitej wagi pojazdu na telefonie, za pośrednictwem aplikacji Modul-Connect, lub na panelu wyświetlacza w kabinie.

Oprócz możliwości zobaczenia z na własne oczy wszystkich najnowszych innowacji i technologii napędzających ten przemysł, konferencja gości również wyspecjalizowanych mówców debatujących i dyskutujących na temat kluczowych zagadnień oraz przyszłości globalnego przemysłu pocztowego i dostawy paczek.

Wystawa Parcel+Post Expo odbywa się w hali 8, pod adresem: RAI Amsterdam, Europaplein, 1078 GZ Amsterdam w Holandii i wstęp na nią jest darmowy. Te goszcząca 160 międzynarodowych wystawców targi stanowią inspirujące wydarzenie sieciowe w branży pocztowej, obsługi paczek i przesyłek kurierskich.

Czekamy, aż odwiedzisz firmę Modul-System na stoisku 535.

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ