Pojemnik do przewozu rur do zintegrowanego systemu dachowego Modul-System Launch

Pojemnik do przewozu rur do zintegrowanego systemu dachowego Modul-System Launch

-

Na początku tego roku z dumą opracowaliśmy i wprowadziliśmy własny, całkowicie zintegrowany system dachowy. Bagażniki i belki dachowe Modul-System można montować bez wiercenia otworów w dachu pojazdu za pomocą istniejących punktów mocowania w samochodach dostawczych.

Oprócz gamy akcesoriów, jakie są dostępne dla systemu dachowego, uruchomimy teraz lekki i solidny pojemnik do przewozu rur wykonany z wysokiej wytrzymałości aluminium. Pojemnik do przewozu rur chroni rury i rurki podczas transportu. Jest to idealne rozwiązanie dla bezpiecznego przewozu rur lub dosłownie wszystkiego, co można dopasować do rury o średnicy 150 mm lub 124 mm z zamontowaną wyściółką pojemnika do przewozu rury.

Pojemnik do przewozu rur Modul-System jest dostępny w trzech różnych długościach: -

  • 2,5 m (długość załadunku 2,1 m) o masie 12,9 kg
  • 3,5 m (długość załadunku 3,1 m) o masie 16,5 kg
  • 4,5 m (długość załadunku 4,1 m) o masie 20,1 kg

Dla wygody użytkownika i ułatwienia załadunku oraz rozładunku pojemnik do przewozu rur zawiera podwójne otwarcie i można uzyskać do niego dostęp przy obu końcach. Aby zapobiec kradzieży, pokrywy rur są wyposażone we wbudowane zamki, co oznacza brak kłódek i zapewnia bezpieczeństwo rur.

Pojemnik do przewozu rur można szybko i łatwo zamontować do profilu T-track belek dachowych Modul-System.

Aby zapobiec porysowaniu przewożonych przedmiotów, a także zmniejszyć poziom hałasu, dostępna jest również lekka wyściółka rur do wewnętrznych ścian systemu Modul-System, którą można z łatwością zainstalować. Oferujemy wyściółki do dwóch najkrótszych pojemników do przewozu rur, które są dostępne do nabycia oddzielnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowego zintegrowanego systemu dachowego i pojemnika do przewozu rur,skontaktuj się z naszym zespołem, a wspólnie omówimy Twoje dokładne potrzeby.

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ