W pełni zintegrowany system dachowy

W pełni zintegrowany system dachowy

-

Wprowadzamy na rynek własny system akcesoriów do montażu dachowego.  Asortyment obejmuje belki dachowe, pojemnik do przewozu rur oraz akcesoria. Thomas Johansson, wiceprezes Modul-System mówi: „Ponieważ wykorzystamy istniejące punkty mocowania pojazdu, montaż może odbywać się bez wiercenia otworów w dachu pojazdu.”

 

 

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań od dawna oferujemy naszym klientom akcesoria do montażu systemów dachowych.

„Różnica polega na tym, że teraz sami je opracowujemy i produkujemy, co pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości”, mówi Thomas Johansson.

System składa się z belek dachowych, zamykanego pojemnika do przewozu rur (dostępnego od sierpnia) oraz akcesoriów. Aerodynamiczna konstrukcja belek dachowych zmniejszy hałas i poprawi wydajność paliwową.

Aby zoptymalizować wagę, belki wykonane są z aluminium o wysokiej wytrzymałości a zintegrowany T-track służy do mocowania wsporników, ograniczników ładunku, mocowań i innych akcesoriów. Wszystkie wsporniki wykonane są z malowanej proszkowo stali ocynkowanej, a elementy wykończeniowe, takie jak zaślepki, wykonane są z tworzywa sztucznego.

„Naszym celem jest użycie odpowiedniego materiału w odpowiednim miejscu, aby zoptymalizować wagę, wytrzymałość, funkcjonalność i wygląd” mówi Thomas Johansson.

Dzięki własnemu projektowi udało nam się stworzyć system, który idealnie pasuje do naszego asortymentu. Na przykład, wszystkie wsporniki są zaprojektowane dla pełnej gamy oświetlenia i nadajników, co ułatwi instalację.

Belki dachowe są tak skonstruowane, aby wytrzymać konstrukcyjne obciążenie dachu pojazdu.

„Mamy tutaj na myśli wszystko, począwszy od codziennego użytku, aż po działania sił, którym będą poddawane w razie wypadku. Są oczywiście zaprojektowane tak, aby wytrzymać zewnętrzne warunki atmosferyczne i spełniają wszystkie wymogi prawne” mówi Thomas Johansson.

Lekkość i wytrzymałość jest tym, na czym polega Modul-System. Nasze rozwiązania regałowe są znane z tego, że wytrzymują duże obciążenia robocze a jednocześnie są jednymi z najlżejszych na rynku. System akcesoriów dachowych jest zaprojektowany w ten sam sposób.  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowego rozwiązania zintegrowanego systemu dachowego skontaktuj się z naszym zespołem, a wspólnie omówimy Twoje potrzeby.

 

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ