Zestawy pierwszej pomocy

Zestawy pierwszej pomocy

-

Dodaliśmy dwa nowe zestawy pierwszej pomocy do naszej oferty akcesoriów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy wraz z uchwytem. Klienci mogą teraz wybierać spośród średniej wielkości zestawu i zestawu XL, który jest również dostępny ze specjalnie wykonanym uchwytem do bezpiecznego przechowywania zestawu w pojeździe. Wszystkie nasze zestawy zawierają jasne instrukcje i są starannie zorganizowane, aby były łatwo dostępne w razie potrzeby.

Więcej informacji o nowych produktach można znaleźć poniżej. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszym zespołem.

Zapoznaj się z naszymi dodatkowymi produktami dotyczącymi bezpieczeństwa i zdrowia dla Twojego vana.

Zestawy pierwszej pomocy, Medium

Cederroth First Aid Kit Medium to dobrze wyposażona apteczka pierwszej pomocy w futerale wykonanym z wytrzymałego materiału gumopodobnego, odpornego na kontakt z kurzem, wilgocią i brudem. Wyposażenie apteczki jest zawsze higieniczne i gotowe do użycia. Produkty są umieszczone w przejrzystych kieszeniach, które zapewniają przejrzysty układ produktów i łatwość znalezienia odpowiedniego produktu, gdy liczy się każda sekunda. Na każdym produkcie znajduje się jasna instrukcja użycia. Dzięki wyraźnym barwom ostrzegawczym – zielonej i żółtej – apteczka jest widoczna z dużej odległości. Praktyczny uchwyt z regulowaną taśmą na rzep ułatwia umocowanie apteczki w danym miejscu lub zabranie ze sobą. Dowiedz się więcej o tym produkcie tutaj.

Zestawy pierwszej pomocy, XL

Cederroth First Aid Kit X-Large to solidna i dobrze wyposażona apteczka pierwszej pomocy w skrzynce wykonanej z twardego plastiku, odporna na kontakt z kurzem, wilgocią i brudem nawet w bardzo niekorzystnym środowisku. Zewnętrzny automat na plaster umożliwia szybkie i łatwe wyjęcie plastra bez dotykania pozostałego wyposażenia apteczki.  Dowiedz się więcej o tym produkcie tutaj.

Uchwyt - Zestawy pierwszej pomocy, XL

Dowiedz się więcej o tym produkcie tutaj.

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ