Lekka rama podstawy

Lekka rama podstawy

-

Nowa rozkładana rama Modul-System jest przeznaczona do ciężkiego sprzętu. Solidna platforma wytrzyma obciążenie do 250 kg. Oprócz zwiększenia ładowności udało nam się zmniejszyć masę o 25 procent, a to wszystko dzięki innowacyjnym inżynieryjnym i inteligentnym materiałom.

Rozsuwana rama podstawy posiada wiele różnych zastosowań, dlatego dostępna jest w kilku rozmiarach. Węższe ramy podstawy są często montowane przez przegrodę. Bardziej popularne ramy są często stosowane np. w rozwiązaniach podnoszących.

Rama podstawy ma ergonomiczny kształt, a operator może ją wyciągnąć tylko jedną ręką. Dla zwiększenia bezpieczeństwa platforma blokuje się w rozszerzonej pozycji.

Platformę ładunkową można łatwo zamontować na ramie podstawy. Platforma ładunkowa Modul-System wykonana jest z kompozytów przekładkowych, które są lekkie, wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Zintegrowane szyny mogą być używane na przykład do montowania elementów regałowych. Dodając podstawę, przedmioty te, nie spadną.

Podobnie jak większość produktów Modul-System, nowa wysuwana rama bazowa oparta jest na wymiarach modułowych. Oznacza to, że można łatwo zamontować, na przykład, szuflady na ramie podstawy, dla łatwego dostępu do narzędzi i innego sprzętu.

 

      


Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ