Fotel pasażera i przegroda z przesuwnym drzwiami dla Forda Transit i Volkswagena Crafter

Fotel pasażera i przegroda z przesuwnym drzwiami dla Forda Transit i Volkswagena Crafter

-

Fotel pasażera i przegroda z przesuwanymi drzwiami dla Forda Transit i Volkswagena Crafter uzyskały atesty. W związku z tym  Modul System może wydawać homologację.


FOTEL

Fotel zapewnia dodatkową przestrzeń w kabinie, gdy nie jest używany. Fotel jest umieszczony w taki sposób, aby kierowca miał szybki i łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej. Siedzenie i zagłówek są zamontowane w przegrodzie. Oznacza to, że przestrzeń pod siedzeniem jest wolna. Zestaw siedzisk jest dostarczany w komplecie ze wszystkim, co jest potrzebne do instalacji i wykorzystuje istniejący pas bezpieczeństwa.

Fotel jest testowany zgodnie z wymaganiami prawnymi zgodnie z ECE R14 i ECE R17. Pas bezpieczeństwa jest testowany w celu upewnienia się, że punkty mocowania pasa spełniają wymagania funkcjonalności i prawne. Konstrukcja oparcia i zagłówka zapewnienia, że ​​każda energia uderzenia jest prawidłowo pochłaniana, jeśli jest taka potrzeba.

 
PRZEGRODA Z PRZESUWNYM DRZWIAMI                                                                             

Przegroda wykonana jest z lekkiego materiału i jest dostarczana wraz z przesuwanymi drzwiami. Przesuwane drzwi zapewniają szybki i łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej z kabiny. To udogodnienie poprawia efektywność pracy, oszczędzając czas kierowcy podczas dostarczania paczek. Ryzyko dla kierowcy związane z wypadkiem lub niebezpieczeństwem podczas opuszczania kabiny lub chodzenia po drodze zostało znacznie zmniejszone poprzez zastosowanie wewnętrznego dostępu do drzwi przesuwnych do przedziału ładunkowego. Ta metoda działania poprawia bezpieczeństwo załadunku, ponieważ kierowca nie musi niepotrzebnie otwierać zewnętrznych drzwi bocznych i tylnych. Ponadto, jako dodatkowe zabezpieczenie, drzwi przesuwne są wyposażone w solidny zamek.

Nasze przegrody z drzwiami przesuwnymi są testowane zgodnie z międzynarodową normą ISO. Testy zapewniają, że przegrody i drzwi przesuwne mogą pochłonąć uderzenie obciążenia punktowego i uderzenie o dużym obciążeniu.
DOSTĘP
Drzwi przesuwne maksymalizują przestrzeń, dzięki czemu ładowanie i rozładowywanie jest łatwiejsze i bardziej wydajne.
LEKKIE I WYTRZYMAŁE
Dzięki unikalnej konstrukcji warstwowej, przegroda jest lekka i wytrzymała.INSTALACJA
Przegrodę można zainstalować bez naruszania konstrukcji pojazdu, tym samym zmniejszając ryzyko korozji.
Nieustannie rozszerzamy naszą gamę dostępnych przegród. Jeśli nie znajdziesz szukanego modelu, daj nam znać, ponieważ możemy zaprojektować nasz produkt zgodnie z Twoimi potrzebami. Zobacz naszą ofertę produktów.

Więcej informacji o produktach można znaleźć w naszej nowej broszurze Modul-Express.

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ