Zewnętrzne oświetlenia wysokiej jakości

Zewnętrzne oświetlenia wysokiej jakości

-

Modul-System to nowa gama zewnętrznych lamp przeznaczonych do pojazdów serwisowych. Oprawy oświetleniowe LED Premium obejmują latarki, światła ostrzegawcze i lampy stroboskopowe. 
"Oferujemy produkty najwyższej jakości, które posiadają wszystkie odpowiednie certyfikaty", wyjaśnia Thomas Johansson, wiceprezes firmy Modul-System.

 W przeciwieństwie do innych producentów regałów samochodowych, oferta obejmuje akcesoria elektryczne i oświetlenie, które zostały wyprodukowane przez Module-System. Najważniejsze było opracowanie doskonałych produktów oświetleniowych, energooszczędnych i tym samym wysokiej jakości.

  "Elektryka to ogromna część przemiany pojazdów i jeden z naszych głównych obszarów zainteresowania. Produkując własne produkty, możemy stworzyć produkt wysokiej jakości, który zapewni nam dostarczenie pojazdu do klienta ", mówi Thomas Johansson, wiceprezes firmy Modul-System.

 Nowe lampy są dostępne w różnych rozmiarach, aby pasowały do ​​wszystkich pojazdów i działają zarówno w systemach 12V, jak i 24V. Wszystkie światła są oznaczone symbolem E i są objęte dwuletnią gwarancją.

Przeglądaj pełną ofertę produktów »

    

  

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ