Rewolucyjne nowości na IAA

Rewolucyjne nowości na IAA

-

Modul-System zaprezentował się na Międzynarodowych Targach Samochodów Użytkowych IAA w Hanowerze, w Niemczech – gdzie pokazaliśmy szereg nowych i innowacyjnych rozwiązań.

 

 

Przyszłość w zakresie wykładzin podłogowych, ściennych oraz instalacji – kiedy wszystko klika

Rewolucjonizujemy obszar produktowy wykładzin podłogowych, ściennych i instalacji – wprowadzając wytrzymały i lekki system gotowy do szybkiej i bezpiecznej instalacji w pojazdach użytkowych..

Jako, że produkty instalowane są przy użyciu mocno spajającego kleju – nie ma potrzeby wiercenia karoserii pojazdu, co pozwala uniknąć ryzyka związanego z pojawieniem się korozji – jednocześnie chroniąc wartość rezydualną pojazdu.

Zobacz folder produktu »

 

 

Składane półki dla branży kurierskiej

Wprowadzamy gamę składanych półek dla branży kurierskiej. Elastyczne rozwiązanie dla firm, które potrzebują rozwiniętych możliwości przechowywania, a jednocześnie od czasu do czasu potrzebują wykorzystać całą powierzchnię podłogową swoich pojazdów użytkowych. 

Ponadto prezentowaliśmy prototyp pojazdu grodziowego wyposażonego w drzwi przesuwne – umożliwiające szybki i łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej od strony kabiny. Pojazd grodziowy będzie dostępny na początku 2017r. 

 

 

Modul-Connect – elektryka samochodowa stała się prosta

Od teraz – skomplikowane instalacje elektryczne w pojazdach użytkowych należą do przeszłości. 
Modul-Connect, system w którym wiele produktów może być zasilanych i przełączanych po jednym kablu w tym samym czasie – powoduje, że elektryka staje się prosta. 

Dzięki funkcjonalności ‘plug & play’, system można szybko i bezpiecznie zainstalować bez potrzeby korzystania z usług doświadczonego elektryka czy kompleksowego programowania.

 

 

Większa efektywność dzięki Modul-Fleet

Podstawowym wyzwaniem dla osób zarządzających na co dzień flotami jest przeprowadzenie wszelkich operacji w sposób płynny, a jednocześnie obniżający koszty i poprawiający efektywność. Nowe narzędzie Modul-System do zarządzania flotą wesprze powyższe dążenia. 

Modul-Fleet daje wsparcie w dążeniu do uzyskania zadowolenia po stronie zarówno klientów jak i pracowników – przy jednoczesnym wzroście Waszej efektywności i rentowności.

 

 

Ponadto wprowadzamy nowe produkty, których zestawienie – poniżej:
- Nowa zamykana szafka do przechowywania przedmiotów wartościowych 
- Dłuższą wersję źródła światła naturalnego – blisko 1m długości i strumień świetlny 960 lm
- Światło naturalne z włącznikiem wł./wył. 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ