Nowa gama o zwiększonej głębokości

 Nowa gama o zwiększonej głębokości

-

Pewne zastosowania wymagają użycia produktów stelażowych o zwiększonej głębokości. Wychodząc naprzód temu zapotrzebowaniu, Modul-System wprowadza obecnie gamę produktów o większej głębokości (648 mm). Oferujemy między innymi kolumny szuflad, ścianki boczne, półki i blaty robocze. 

Kolumny szuflad są w pełni wysuwane i wyposażone w prowadnice z łożyskami kulkowymi. Nośność każdej pojedynczej szuflady może wynosić do 60 kg, przy maksymalnej łącznej nośności całej kolumny na poziomie 150 kg. Kolumny szuflad dostępne są w kilku konfiguracjach i mogą być wyposażone w akcesoria, takie jak wykładziny gumowe, wykładziny piankowe, przegrody lub wkłady.

Szuflady nadają się do zastosowania na przykład w konfiguracji z dodatkowymi podłogami. W pojazdach z przesuwanymi bocznymi drzwiami po obu stronach szuflady można instalować tyłem do siebie, tak aby wysuwały się z każdej strony. Kolumny szuflad mogą być także montowane na dodatkowych podłogach, oferując w ten sposób dużą przestrzeń magazynową. W połączeniu z półkami i blatami roboczymi stanowią doskonały wybór przy wyposażaniu warsztatu. Kolejny obszar zastosowań stanowi przestrzeń ładunkowa samochodów typu kombi.

Aby dowiedzieć więcej, skontaktuj się z członkiem naszego zespołu sprzedaży.

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ