Przestajemy wysyłać instrukcje montażu

-

Każdego roku wysyłamy około ćwierć miliona instrukcji montażu. To oznacza, że obecnie naszą firmę opuszcza trzy czwarte tony papieru. Jako że dążymy do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, zdecydowaliśmy się zaprzestać rozsyłania wydruków instrukcji montażu wraz z naszymi produktami i przekazywać je wyłącznie drogą cyfrową. 

- Wielkie ilości produktów, które opuszczają naszą firmę, są przekazywane do naszych Centrów Serwisowych lub partnerów. Jako że firma jest przez nich znana, nie potrzebują oni instrukcji i w konsekwencji wielka ilość papieru idzie tak naprawdę na zmarnowanie. – wyjaśnia David Mickelson, Modul-System. 

To nie była jedyna korzyść. Zaprzestanie rozsyłania wydruków instrukcji montażowych jest także korzystne dla naszej pracy przy zasadzie Lean Production „Odchudzonej” Produkcji. 

- Dzięki usunięciu instrukcji montażu możemy zmniejszyć liczbę zadań, które nasza firma i nasz warsztat muszą wykonywać. Praca staje się wydajniejsza. Osiągamy również lepsze i czystsze środowisko pracy kiedy instrukcje montażowe nie muszą być zestawione, przechowywane lub wyrzucane ,zatem znacząco zmniejszymy liczbę materiału do recyklingu. –wyjaśnia Anders Carlsson, kierownik projektu Lean Production „Odchudzonej” Produkcji. 

Wszystkie instrukcje montażu są zamieszczone na naszej stronie internetowej. Jeśli ktoś , z jakiegoś powodu, chciałby otrzymać wydruk, mogą zwrócić się Państwo z prośbą o kontakt do naszego Przedstawiciela Handlowego, aby otrzymać jedną bezpłatną instrukcję. 

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ