WYKŁADZINY ŚCIENNE I PODŁOGOWE POJAZDU — GDY WSZYSTKO KLIKA

Modul-Floor

MODUL-FLOOR

Wprowadzamy rewolucję w sektorze wykładzin podłogowych w pojazdach dostawczych i montażu takich produktów dzięki solidnej i lekkiej opcji do adaptacji takich samochodów. Szybki i bezpieczny montaż w pojazdach serwisowych zawdzięczamy inteligentnemu projektowi nieinwazyjnych, modułowych wykładzin podłogowych i ściennych. Te wyroby montuje się na mocny klej, który działa lepiej od śrub i nakrętek. Oznacza to również, że nie trzeba nawiercać karoserii pojazdu, co eliminuje ryzyko korozji. Nowe wykładziny podłogowe i ścienne oraz nowatorski system montażu w pojazdach komercyjnych stanowią prawdziwą innowację, czego dowodzi ponad dziesięć złożonych wniosków patentowych.

KORZYŚCI

  • Nieinwazyjne wykładziny podłogowe i ścienne oraz system montażu chronią wartość rezydualną pojazdu.
  • Lekkie produkty zwiększają ładowność albo zmniejszają emisję.
  • Solidne, antypoślizgowe wykładziny podłogowe o dużej odporności, która wydłuża czas użytkowania.
  • Profile umożliwiają szybki i bezpieczny montaż, a także dają inne elastyczne możliwości mocowania ładunku.

Wykładziny podłogowe w pojazdach
dostawczych

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Przez wiele lat w domach i biurach stosowano wykładziny mocowane na „klik”. Zastosowaliśmy tę koncepcję w branży pojazdów komercyjnych. Udoskonaliliśmy ją, by spełniała potrzeby klientów w zakresie funkcjonalności, solidności i niskiej wagi. Powierzchnię podłogi wykonano z aluminiowej płyty z bieżnikiem antypoślizgowym, który zwiększa bezpieczeństwo pracy. System doskonale się sprawdzi również w przypadku pojazdów dostawczych wyposażonych jedynie w wykładziny podłogowe i ścienne, tradycyjnych pojazdów serwisowych lub furgonów kurierskich.

CZYTAJ DALEJ

CHRONI WARTOŚĆ REZYDUALNĄ

Czasy nawiercania karoserii pojazdu mamy już za sobą. Nasze nowe, nieinwazyjne wykładziny podłogowe i szyny montuje się na mocny klej, który zapewnia siłę montażu większą niż śruby i nakrętki, a jednocześnie chroni wartość rezydualną pojazdu.

 

ZWIĘKSZA ŁADOWNOŚĆ

To prawdziwa praca zespołowa. Różne materiały współpracują ze sobą w wyjątkowej konstrukcji warstwowej, tworząc system ergonomiczny, lekki i solidny. Niższa waga zwiększa ładowność pojazdu lub zapewnia niższe zużycie paliwa i emisję spalin.

 

ZMNIEJSZA KOSZTY

Koszty dostawy wykładzin podłogowych i ściennych do pojazdów dostawczych mogą być niemal równe cenie samych produktów. Ponieważ dostarczamy moduły mieszczące się na euro paletach, koszty transportu są znacznie niższe.

 

UPROSZCZONY MONTAŻ

Modułowe wykładziny podłogowe łączy się na pióro i wpust. Stosowanie mniejszych, prostszych w obsłudze modułów zamiast jednego dużego fragmentu daje lepszą ergonomię i wydajność transportu materiału w warsztacie. Podłoga posiada wbudowane szyny, umożliwiające szybki i bezpieczny montaż systemów zabudowy i innych akcesoriów. Mocowanie do szyn oznacza, że system zabudowy można bez trudu zdemontować, a następnie w razie potrzeby zamontować ponownie.

CZYTAJ MNIEJ

Wykładziny ścienne w pojazdach
dostawczych

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Nieinwazyjne wykładziny ścienne i sufitowe tworzą jasne i przyjemne środowisko pracy, a wszystkie używane materiały można łatwo wyczyścić. Lekkie wykładziny ścienne do pojazdów dostawczych są wstępnie docięte, by ułatwić i przyspieszyć ich montaż.

CZYTAJ DALEJ

WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ

Nasze wykładziny ścienne do pojazdów dostawczych zmniejszają zużywanie się wnętrza i przedłużają żywotność pojazdu, zachowując jednocześnie jego wartość rezydualną.

 

PROFESJONALNE WYKOŃCZENIE

Wykładziny sufitowe i ścienne sprawiają, że pojazdy komercyjne wydają się zagospodarowane i lśniące. Wyglądają równie dobrze wewnątrz, jak i na zewnątrz.

 

NIEINWAZYJNA WYKŁADZINA ŚCIENNA

Podobnie jak wykładzinę podłogową, wykładzinę ścian i podsufitkę montuje się za pomocą mocnego kleju, dzięki czemu nie wymaga ona nawiercania pojazdu.

CZYTAJ MNIEJ

Szyny ścienne w pojeździe dostawczym

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Szyny, montowane w razie potrzeby na ścianach i suficie pojazdu, wspomagają montaż systemów zabudowy i innych akcesoriów. Te szyny ścienne ułatwiają demontaż i późniejszy montaż modułowych systemów zabudowy.

CZYTAJ DALEJ

SKRÓCONY CZAS MONTAŻU

Inteligentna konstrukcja wszystkich elementów skraca całkowity czas montażu, ponieważ system zabudowy można szybko zamocować do szyn ściennych.

 

WBUDOWANE ZABEZPIECZENIE

Wsporniki ścienne posiadają wbudowany amortyzator, który zwiększa bezpieczeństwo.

 

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ

Wsporniki są modułowe, dzięki czemu doskonale się sprawdzą podczas każdego montażu.

CZYTAJ MNIEJ

Akcesoria do wykładziny podłogowej
w pojazdach dostawczych

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW »

Akcesoria Modul-Floor to innowacyjne produkty przeznaczone specjalnie do zastosowania w systemie Modul-Floor. Dodając takie akcesoria, jak uchwyty, haki mocujące i drążki rozporowe, można rozbudować funkcjonalność adaptacji, co pozwoli lepiej wykorzystać przestrzeń roboczą.

personalizuj zestaw do swojego pojazdu dostawczego

SPERSONALIZUJ ZESTAW DO SWOJEGO POJAZDU DOSTAWCZEGO

Oferujemy szeroki wybór wstępnie zaprojektowanych zestawów dostosowanych do każdego pojazdu.
Wybierz swój pojazd poniżej, aby wyświetlić dostępne rozwiązania.

 

POROZMAWIAJMY

Masz jakieś pytania lub chcesz umówić wizytę?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Strona korzysta z plików cookie.  Więcej informacji tutaj

ZAAKCEPTOWAĆ