personalizuj zestaw do swojego pojazdu dostawczego

SPERSONALIZUJ ZESTAW DO SWOJEGO POJAZDU DOSTAWCZEGO

Oferujemy szeroki wybór wstępnie zaprojektowanych zestawów dostosowanych do każdego pojazdu.
Wybierz swój pojazd poniżej, aby wyświetlić dostępne rozwiązania.

 

Nowości

NOWOŚCI

CO ROBIMY

Modul-System to wiodący światowy producent modułowych rozwiązań zabudowy pojazdów serwisowych i kurierskich. Ponieważ jesteśmy dostawcą usług pełnej adaptacji pojazdów dostawczych, do naszych klientów należą zarówno małe przedsiębiorstwa i przedsiębiorcy, jak i duże floty. Nasz cel jest taki sam — usprawnić pracę Waszych pojazdów. Dzięki blisko 50-letniemu doświadczeniu w branży zabudowy pojazdów dostawczych oferujemy pełną usługę adaptacji pojazdu, począwszy od podstawowej zabudowy pojazdów i wykładzin podłogowych po elektrykę i barwy firmowe pojazdów. Wszystko to realizują nasze doświadczone zespoły techniczne, dzięki czemu Wasz pojazd spełni wymogi Wasze oraz branży, w której działacie.

Szybka realizacja. Dzięki odpowiednim zapasom w magazynach centralnym i lokalnych możemy zaoferować klientom szybki czas realizacji i elastyczne opcje dostaw.

Pełna koordynacja. Dbamy o cały proces adaptacji pojazdu, dzięki czemu możecie poświęcić całą uwagę kluczowym aspektom działalności.

Rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Modułowe systemy zabudowy pojazdów można w pełni dostosować do Waszych potrzeb dzięki powszechnie dostępnym produktom.

Lekki. Nasze lekkie adaptacje pojazdów dostawczych zapewniają większą ładowność, niższe emisje CO2 i oszczędność kosztów paliwa.

Wysoka jakość. Nasze produkty sprawdzamy pod kątem trwałości, powielamy kompletny cykl życia produktu i udzielamy trzyletniej gwarancji na montaż.

Bez potrzeby wiercenia. Eliminuje to ryzyko korozji i chroni wartość rezydualną pojazdu.

Zobacz Modul-System na większej mapie

SERVICE CENTER BLISKO CIEBIE

Posiadamy ugruntowaną i rozległą sieć Service Centers na całym świecie. Najbliższe Modul-System Service Center można znaleźć na mapie. Jeżeli nie możesz znaleźć Service Center w pobliżu, prosimy o kontakt z nami.

POROZMAWIAJMY

Masz jakieś pytania lub chcesz umówić wizytę?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!